Skocz do zawartości

Noworoczne postanowienia :)


Wildu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja przestałam wymyślać postanowienia noworoczne, bo nigdy nawet 1 nie mogę spełnić ;-) W sumie najlepsze byłoby trzymanie się tego:

nie odkładać wszystkiego na jutro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam trzy ;) :

- raz lub dwa razy w tygodniu wypady ze znajomymi postrzelać sobie z asg ;) Zasiedziałem się, papierosy zrobiły swoje i kondycja jak u ba... jak u kobiety ;)

- w końcu zarobić na autko (już mam połowę kwoty, ale ciągle wydatki i nie mam na rozsądne autko)

- stworzyć dwa porządne serwisy które przynoszą jakieś zyski i dzięki temu mieć seo w 4 literach ;)

Witam, w ostatnich dniach i tygodniach nie logowałem się na konto i nie sprawdzałem co słychać na forum. Okazało się że ktoś się włamał mi na konto i oferował licencje seokatalogów itp. To nie ja oferuję i ktoś próbuję wyłudzić pieniądze od was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Dokończyć nauke AJAX'a na perfekt i wziąść się na poważnie za JSP.

2. Mieć więcej czasu, więcej czasu, czasu ;)

3. No i nie odkładac własnie wszystkiego (?) na jutro!

Nieruchomości bez pośredników? Tylko NoBroker.pl - platforma ogłoszeń bezpośrednich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm....

1. Zacząć uczęszczać na wykłady ;D (jutro godzina 8:00 będę miał szanse się przekonać czy wstanę ;P )

Mam nadzieje że chociaż przez pierwszy tydzień uda mi się mieć full obecność :)

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności