Skocz do zawartości

Noworoczne postanowienia :)


Wildu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
-Dalej się uczyć Javy i JSP

JSP to masakra, nie nadaje się do tworzenia normalnych aplikacji internetowych tylko jakiś serwisów biznesowych (nie stron biznesowych) z jakimiś frameworkami i modelami Java. Szkoda na to czasu, o ile nie masz pewności, że będzie ci to potrzebne w pracy. Przy SEO, startupach, kodzeniem na zamówienie nie warto się tego uczyć.

Sprawdź liderów systemów wymiany linków:

linkme.pl (stały), gotlink.pl (rotacyjny)

alexain.jpgalexaol.jpgalexaat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekroczyć prędkość 300km/h, skoczyć z spadochronem, wymyślić jeszcze gorsze rzeczy i przeżyć :P
Na spadochronie nie dasz rady, tam osiągniesz tylko 200km/h, sprawdzałem :P

A adrenalina, taka jak podczas zawirowań w serpach :)

Ja to postanowiłem poszukać "normalnej" pracy, i więcej ruchu ;)

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bumfank jeśli na poważnie chcesz przejść na dietę kapuścianą, to zdecydowanie odradzam :) To coś w stylu "diety cud" z czasopism pokroju Tina czy Naj... Lepiej rozpisz sobie prawidłową, bardziej normalną dietę redukcyjną i dorzuć do tego więcej ruchu.

Na tym daleko nie zajedziesz - pomimo tego, że rzeczywiście możesz zrzucić kilka kilo.

;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o diety to polecić mogę Herbalife albo kopehnaską, z tym że ta druga jest dla naprawdę wytrwałych i wszystko zależy od tego ile chcecie schudnąć.

Co do Herbalife, obserwowałam mamę na tej diecie i byłam pozytywnie zaskoczona - w 2 miesiące schudła kilkanaście kg. Sama stosowałam Herbalife na przytycie i trochę pomogło, ale niestety przybranie na wadze jest trudniejsze niż odchudzanie :/ Co rok postanawiałam sobie - w końcu osiągnę wymarzoną wagę, a tu nic, dlatego zrezygnowałam z postanowień ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Kwaśniewski %-)

btw, widzę Giker, że też na tym i owym forum siedzisz %)

a dieta - najlepsza układana samemu, według zapotrzebowania kalorycznego - pomocny w tym jest m.in. arkusz: https://darkthorn.republika.pl/cp.htm - ponadto trochę wiedzy z sieci, do tego silna wola i trochę czasu, a musi się udać ;)

dodam jeszcze po krótce, żeby nie robić zbyt dużego off-topa, że diety z góry ustalonymi porcjami i ilościami produktów są skazane na niepowodzenie, bo facet ważący 150kg ma raczej inne zapotrzebowanie na kalorie niż dziewczyna ważąca 65kg chcąca zrzucić kilka kilo... :)

;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bumfank z której strony jesteś gruby? bo sobie nie przypominam ;)

Trademark ma absolutną rację nie ma diety cud a te wszystkie opisane to tragedia.

Na dniach odpalam bloga który będzie takim dziennikiem mojej walki z kilogramami (a parę jest do zgubienia) i tam postaram się piętnować wszelkie szarlatańskie pomysły.

Lexy wstydź się :(

A żeby nie było to całkowite OT, to to jest właśnie moje postanowienie nie, nie schudnąć tylko rzetelnie prowadzić bloga o tym ;)

O schudnięcie się nie boję w zeszłym roku przestałem palić jeszcze wcześniej rozstałem się z niezdrowymi ilościami piwa więc dam radę;)

A bardziej marzenie niż postanowienie to uniezależnić się od klientów :)

Mar jaka to jest normalna praca ? od 6 - 14 w fabryce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mar jaka to jest normalna praca ? od 6 - 14 w fabryce
He he nie w fabryce, a biurze konstruktorskim :)

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast postanowiłem się wgryźć w django, wykorzystać przynajmniej połowę domen z ovh, tak, żeby przynajmniej część przedłużeń się zwróciła. Do tego oczywiście postanowienia pozazawodowe- zrobić prawko na motor, a także zacząć skakać ze spadochronem- chociaż będę niezmiernie zadowolony, jeśli uda się choć jedno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lexy wstydź się

Wstydzę wstydzę... tylko jeszcze nie wiem czego ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności