Skocz do zawartości

Noworoczne postanowienia :)


Wildu

Rekomendowane odpowiedzi

A ja miałem dobre chęci :) Cały tydzień chciałem mieć full frekwencje na uczelni a tu co chwile zajęć nie mam :| Dzisiaj cały dzień wolny bo rura ciepłownicza pękła i cała polibuda bez ogrzewania... i jak tu spełniać postanowienia noworoczne :|

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
A ja miałem dobre chęci ;) Cały tydzień chciałem mieć full frekwencje na uczelni a tu co chwile zajęć nie mam :| Dzisiaj cały dzień wolny bo rura ciepłownicza pękła i cała polibuda bez ogrzewania... i jak tu spełniać postanowienia noworoczne :|

Wow ;) gratuluje postanowienia :( az tak hardcorowy nie jestem, ale przyznam sie jak wiekszosc, ze troche bede walczyl z kg ;) wiecej ruchu, mniej komputera i zacząłem wkoncu czytac ksiazki na które nigdy nie było czasu ;)

Pytanie tylko jak dlugo uda nam sie wytrzymac w tych postanowieniach, proponuje, zeby za miesiac temat odkopac, niech kazdy przyzna sie do swoich grzeszków, lub pochwali sie wytrwaloscia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności