Skocz do zawartości

Gry online na znanym cms-ie


Qbexus

Rekomendowane odpowiedzi

Moi synowie podrośli już na tyle, że zaczynają działać w necie a wiadomo żeby kurduplom nie przychodziły głupie pomysły do głowy to trzeba im coś zorganizować. Jak większość dzieci interesują się grami, ale żeby nie byli tylko biernymi useramii postanowiłem pomóc im postawić stronkę z grami.

Mam zatem kilka pytań. Założenie jest takie aby strona była łatwo modyfikowalna żeby można ją było rozbudowywać o galerie filmiki itp. zastanawiam się czy znacie jakieś podobne realizacje na wp lubie ten skrypt bo jest seo friendly i można znaleźć kupę dodatków. Maży mi się autorski skrypt ale na to są za mali a ja nie mam tyle czasu może kiedyś sobie to przełożą.

Drugie pytanie jak jest z legalnością takich stron czy gry są udostępniane za free czy można je tylko linkować czy umieszczać na własnym serwerze ? proszę o opinię znawców tematu.

Strona nie ma mieć charakteru zarobkowego tylko edukacyjny ;) przynajmniej dla moich dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na WP nie mam pojecia jak to postawic

co do legalnosci to wszystko zalezy na jakiej "licencji" jest udostepniona dana gra w sieci - trzeba by to sprawdzac za kazdym razem jak cos ciekawego znajdziesz

ja ostatnio podlaczalem dodatek do forum na skrypcie IPB - oni udostepniaja okolo 500 gier za free - fajny system statystyk, rankingow, system turniejowy

cuda na kiju :) - tylko trzeba miec licencje IPB

jest do tego masa dodatkow (wczoraj palowalem sie z instalacja, czeka mnie jeszcze spolszczenie tego, bo to ktore mam jest jakie jest, dodatek SEO i kilka innych)

na forum fajna odskocznia - pomysl moze w tym kierunku - wydatek nie jest duzy - a masz wszystko z glowy lacznie z licencjami na gry

https://www.lagata.pl/index.php?autocom=arcade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z komercyjnych mogę polecić:

https://omeck.net/omedia/

Nadaje się na gry, śmieszne filmiki i inne badziewia, ładnie się indeksuje itp itd tylko przy uniku dziennym większym niż 4-5k będzie zamulać hosting.

Z darmowych, to na Joomla da się nawet coś zrezać (Jommla + Seyret).

W obu przypadkach bazę z grami można spokojnie kupić lub mordować się samemu z contentem...

Studio Moments - Nowoczesny Film i Fotografia Ślubna.

Jeśli potrzebujesz fotografa ślubnego lub kamerzysty na ślub i wesele w Krakowie lub Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie stawiają cośtam na joomli, o wtyczkach do wp nie słyszałem.

Może warto przyjrzeć się skryptom dedykowanym do gier flashowych, takich jak np. ten

Minusem będzie konieczność dorobienia langów pl

edit: nie było tego wyżej :) więc nawet polskie odpowiedniki są, nic tylko brać i stawiać ;)

Ostatnio na blogu:

Tania alternatywa dla xrumera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności