Skocz do zawartości

Wysyp spamu


hooli

Rekomendowane odpowiedzi

Troche sie pogubiłem, ludzi mi odpisuja z tych firm:

Witam,

poniższy raport zapytań ofertowych wysyłany jest tylko i wyłącznie do klientów naszego portalu XXXi.com , którzy podczas pierwszej rejestracji zaakceptowali postanowienia naszego regulaminu. Raport jest cykliczy, wysyłany 2 razy w tygodniu.

Proszę o informację na jaki adres mail trafił pierwotnie do Państwa (adres XXXXXXl nie istnieje w naszej bazie)

albo

Witam,

Ja z chęcią Panu pomogę i powiem jakie jest źródło, dzięki któremu Pana adres wszedł w nasze posiadanie. Wszelkie bazy kupujemy legalnie i to od znanych dostawców. Poza tym sami szukamy adresów na stronach internetowych. Jednak muszę wiedzieć, który adres ma Pan na myśli, gdyż mailto:XXXXXXXXnie widnieje w naszej bazie.

WTF? Zadnego przekierowania nie robiłem...

Macie jakies pomysły?

EDIT:

Wlasnie sprawdziłem konto home.pl na ktorym mam ok 100 domen. Dziwne, ze wczesniej chyba tego nie bylo, ale mam przekierowanie poczty na email jaki podałem podczas rejestracji. Usune to i poczekam do jutra... Ale przesada, oni automatycznie tak przekierowuja? Moze skrzynka sie zapchala? Home.pl w ogole najwiecej syfu bierze na emaile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności