Skocz do zawartości

kto jest kto ? :)


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

O masacro 12 piw

Niewiem gdzie byłem Doznałem Szooku o 6 rano wychodze przed klub nocny a tu widno. :shock:

Więc szybko do Hotelu o 6.30rano :) i spalismy do 10.00

Dziewczyny w Krakowie sa milsze od Naszych :)

no comments było super 8)

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o 6 rano wychodze przed klub nocny a tu widno

ło Jezu Kill to ponad 12 godzin zabawy, prawie jak na weselu :). Masz zdrowie. mnie jak żona do domu dowiozła to już byłem "słaby" :)

wyprzedaż domen. domeny od 300 pln

 

idziesz na zakupy i po kody rabatowe czy wybierasz gotowanie w domu i potrzebujesz dobry przepis ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o 6 rano wychodze przed klub nocny a tu widno

ło Jezu Kill to ponad 12 godzin zabawy, prawie jak na weselu :). Masz zdrowie. mnie jak żona do domu dowiozła to już byłem "słaby" :)

mam sekretną technikę |niemam żony| dlatego jeszcze jestem wydolny :mrgreen:

Weekendu bym nie przeżył zbyt imprezowy jest Kraków 8)

pozdrawiam

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko pamiętamy ale daj odpocząć 8) :)

K.b

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O. Forum działa. A ja znowu ledwo żyję. :)

Faktycznie, było fantastico. :)

Dziękuję wszystkim za przybycie!

... a z tego miejsca przepraszam wszystkich zbulwersowanych tym, że tak strasznie się upiłem. To chyba bardzo polski sposób wyrażania radości z nowych znajomości. :/

I mąż udzielił mi 5-godzinnej reprymendy, uh...

Pozdrawiam, eM-dżeJ. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności