Skocz do zawartości

Systemy wymiany linków


goszczu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

ostatnio zainteresowałem się systemami wymiany linków. Jednak moja wiedz m.in. o punktowaniu jest minimalna. Czytałem zasady punktowania dwóch systemów wymiany linków, ale nie do końca zrozumiałem wszystko.

Co ile naliczane są te punkty? Przykładowo wyliczyłem, że za moją stronę dostanę 10k punktów. Kiedy dostanę następne punkty za tą stronę?

Jeśli chce dopalić swoją stronę tymi punktami to jak to się mniej więcej rozłoży na ilość linków i długość ich wyświetlania?

Nie wiem czy dobrze wyliczam pkt. Przykładowo jeden SWL ma taką punktację:

Punkty = PR * 1000 +SITE * (1 + (PR / 10)),

Jeśli mam PR 0 i site:100 to otrzymam 100 punktów?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

nie wiem jak jest w innych systemach ale eweblink na kontach PRO odświeża codziennie PKT , na kontach standard rzadziej raz na tydzień ale jak sie komuś chce to sobie sam może odświeżyć w każdej chwili poprzez usunięcie i dodanie domeny ponownie

PKT otrzymujesz za site w G, site w Y, PR ,BL + bonusy za głowne domeny z PR

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do którego SWL-a najlepiej dodać strony z unikalną treścią przy Site ~10-20 stron, PR: N/A,0,2 BL wg yahoo:~150-1000

Strony o tematyce: zakłady bukmacherskie, elektryka i komputery.

Zabytki w Sandomierzu

Dzieci należy trzymać z dala od Internetu.

Od dzieci Internet głupieje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg regulaminu dostanę np. 10k pkt. Co to oznacza? Że przez dzień/tydzień/miesiąc trzymania strony w systemie tyle pkt dostanę?

bedziesz miał te 10k pkt przez cały czas jaki strona będzie w systemie i będziesz mógł je wykorzystywać na linkowanie swoich stron. Punktów nie dostajesz na jakiś okres, masz na koncie cały czas tyle ile dostajesz za swoje strony. Punkty skończą Ci się jak usuniesz stronę lub googiel Ci ją wyrzuci z indeksu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to znaczy, że przez ile strona bedzie w danym systemie, będziesz miał 10 000 punktów do dyspozycji

oczywiście site sie zmienia, więc dzis masz 10k punktów, jutro możesz mieć 1k, a za miesiac 20k, jak strona zostanie zbanowana, będziesz miał 0k

edit: wyprzedzony

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi - dużo mi się rozjaśniło:) Jeszcze jedno pytania. Jak działa odkupywanie punktów? On mi oddaje je za swoje strony które są w systemie, jeśli dobrze rozumiem.

Tak - ale nie "oddaje" tylko wynajmuje - zazwyczaj cena podawana jest na miesiąc.

Co będzie jak mu zbanują te strony?

To zależy od systemu bo on Ci wynajmuje punkty ze swojego konta z ogółu stron jakie tam posiada.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do którego SWL-a najlepiej dodać strony z unikalną treścią przy Site ~10-20 stron, PR: N/A,0,2 BL wg yahoo:~150-1000

Strony o tematyce: zakłady bukmacherskie, elektryka i komputery.

Sugerował bym dodanie do aktualnie najmocniejszego i najszybciej przynoszącego ofekty systemu wymiany linków www.e-weblink.com

Jak działa odkupywanie punktów? On mi oddaje je za swoje strony które są w systemie, jeśli dobrze rozumiem. Co będzie jak mu zbanują te strony?

Tak, jak Ty oni dostają punkty które przelewają na Twoje konto na określiny czas (np miesiąc) Co jak im zbanują ? Stracą punktów, dlatego warto wybierać ludzi którzy mają duży zapas punktów.

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do którego SWL-a najlepiej dodać strony z unikalną treścią przy Site ~10-20 stron, PR: N/A,0,2 BL wg yahoo:~150-1000

Strony o tematyce: zakłady bukmacherskie, elektryka i komputery.

Sugerował bym dodanie do aktualnie najmocniejszego i najszybciej przynoszącego ofekty systemu wymiany linków www.e-weblink.com

To ironia, czy żart? Strony z site=10 do weblinka? I co by miał z tym zrobić? Nawet na waciki nie starczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Także pragnę dowiedzieć się czegoś więcej o tych systemach, którego używać.

Ile będę potrzebował tych punktów.

Najważniejsze jednak dla mnie pytanie, jak zdobyć te punkty.

Prawdę powiedziawszy nie posiadam jeszcze takich stron, które mógłbym dodać.

Chciałbym sprawdzić ten system E-weblink, może ktoś posiada z 200 pkt bym mógł zobaczyć jak to działa.

Ile takich punktów muszę zdobyć.

W ramach pomocy, chętnie się odwdzięcze, mogę napisać jakieś słowa na stronę internetową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do którego SWL-a najlepiej dodać strony z unikalną treścią przy Site ~10-20 stron, PR: N/A,0,2 BL wg yahoo:~150-1000

Niestety za tego typu serwis praktycznie nic się nie dostanie. Szczerze mówiąc już lepiej katalog stron postawić zaindeksować z 1000 site i lepiej się na tym wyjdzie.

Ew. kupić pkt. bo z swoją stronkę dostaniesz z 10-500 punktów (w zależności od systemu) - a np. 10 000 punktów możesz kupić już (opłata co miesiąc) za 5-20zł.

Więc czy opłaca się dawać linki na swoją stronę, gdy za "piątaka" masz XX razy więcej punktów ?

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym sprawdzić ten system E-weblink, może ktoś posiada z 200 pkt bym mógł zobaczyć jak to działa.

Ile takich punktów muszę zdobyć.

W ramach pomocy, chętnie się odwdzięcze, mogę napisać jakieś słowa na stronę internetową.

zapukaj na PW odtrzymasz konto i pkt na testy

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile będę potrzebował tych punktów.

Punkty punktom nie równe. Każdy system na swoją skalę. To, że w jednym systemie dostaniesz więcej punktów za stronę nie znaczy, że możesz wystawić więcej linków. Najlepiej sprawdzić poszukać ile punktów w jakim SWLu potrzebnych jest na pobranie linku. W linkme.pl np. jest to średnio od chyba 5 do 100 punktów (zależy od mocy strony, na której pojawi się nasz link). W gotlink w statystykach możesz sprawdzić ile ludzie średnio przydzielają punktów na link: https://www.gotlink.pl/gotlink-stats/

Najważniejsze jednak dla mnie pytanie, jak zdobyć te punkty.

Prawdę powiedziawszy nie posiadam jeszcze takich stron, które mógłbym dodać.

Albo kupić, albo stworzyć strony zapleczowe.

Ważna jest też świadomość do czego można wykorzystać dany SWL. np. https://linkme.pl (mój ref) to system wymiany linków statycznych - po pobraniu naszego linku przez system jest wstawiany dożywotnio na stronę partnerską. https://www.gotlink.pl (mój ref) to z kolei system linków rotacyjnych, służy bardziej do dopalania stron i dopalania indeksacji. Trzeba dobrać system wg. potrzeb.

Sprawdź liderów systemów wymiany linków:

linkme.pl (stały), gotlink.pl (rotacyjny)

alexain.jpgalexaol.jpgalexaat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności