Skocz do zawartości

Systemy wymiany linków


goszczu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

najwazniejsza informacja (jest to moje zdanie i kilku inny chosó:P, nie używaj SWL'a do pozycjonowania strony

ostatecznie możesz ją nim dopalić, chociaż nie wiem czy jest sens dopalania, ostatnio promuje się cos takiego: dopalamy konkurencję

poszukaj tematów o SWL'ach na tym forum, poświęć trochę czasu i poczytaj je, wyciągnij wnioski i dopiero wtedy zacznij używac SWLi

SWL jak i media markt - nie dla idiotów :P

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakręcony nie czuję się idiotą, tylko dlatego, że rozpoczynam swoją przygodę z systemem.

Dużo czytam i analizuję, z tego co zrozumiałem dzięki systemom mogę pozyskać linki prowadzące do mojej strony a te wpływają na wysokość pozycji strony w wyszukiwarce.

Nie rozumiem, po co mi punkty, którymi mam obdarowywać konkurencje.

Uważam, że taki system może pomóc mojej stronie.

Co to znaczy dopalenia?, prosiłbym o przybliżenie zwrotu jak rozumieć go z punktu technicznego i jak odnosi się to do pozycjonowania. Chodzi o formę wsparcia innych technik pozycjonowania?.

Jeżeli tak, to jest to dla mnie oczywiste, nikt chyba nie pozycjonuje swojej strony w oparciu o jedną technikę.

Mimo to, dziękuje za wszelkie wskazówki i pomoc. Choć przywitanie komplementem idiota, nie jest miłe.

Dziękuje

Artur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nazwalem Cię idiotą ;)

mój post możesz tak rozumieć: by zacząć korzystac z SWL nie wystarczy się tam zarejestrować zdobyc punkty i linkowac stronę, ponieważ możesz więcej sobie tym zaszkodzić niż pomóc

zrób jak zasugerowałem, poczytaj tematy o SWL'ach ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to odebrałem będąc początkującym użytkownikiem systemu.

Jednak nadal nie mogę zrozumieć czemu używanie takiego systemu ba być złe.

Przecież jak dobrze zrozumiałem pozyskuje w ten sposób linki, a linki poprawiają pozycje.

Wydaje mi się, że tym tokiem myślenia można dojść do faktu, że jest to bezpieczny sposób z punktu pozyskiwania linków.

Czytałem wątek o karach, nie widziałem by jednoznacznie ktoś napisał, że kara dotyczy takich stron.

Skargi były pisane od wielu osób, które nie używały takich systemów.

W ostatecznym rozliczeniu za i przeciw, dużo czytając o pozycjonowaniu uważam, że można bezpiecznie korzystać z takich systemów. Lubię także wyciągać wnioski na podstawie tego co przeczytam jak i na własnej skórze. Może to celowe wymyślanie, że za coś jest kara bo Ci co tego używają boją się o swoje pozycje.

Najlepiej w życiu sprawdzić wiele rzeczy samemu, słuchać innych ale z zachowaniem zdrowego własnego rozsądku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy Panowie, nie przyszedłem na forum wyżalać się na temat niepowodzeń w pozycjonowaniu.

Jak go otrzymam to przyjmę go na klatę jak facet. Chyba każdy podejmując się pozycjonowania bez względu na techniki powinien liczyć się z ryzykiem spadku. Płacz pozostawmy dla bab, bo nawet kobieta by się nie rozczulała.

Chcę wpływać na pozycję strony, liczę się z ryzykiem.

W biznesie jest bardzo podobnie - nie ryzykujesz nie jedziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakręcony wręcz odwrotnie czym więcej wiesz to się mniej stresujesz.

Stres jest objawem braku wiedzy lub nieradzenia sobie z rozwiązywaniem problemów.

Na temat pozycjonowania nie koniecznie z użyciem systemów wydaje mi się wiem dużo, na pewno na tyle by nie opierać całkowicie biznesu internetowego o ruch z jednego źródła.

Mnie też zadziwia jak czytam wątek o tych karach, że ludzie tak reagują. Jeżeli zarabiam na czymś, to gotowy jestem szukać alternatyw a nie rozkładać ręce poddając się bez walki. Jeżeli zarabiam dzięki ruchowi z wyszukiwarki, to na czas takiej kary nie zastanawiam się kiedy ona minie i beczę na forum. Poszukuje innych źródeł ruchu. Moje doświadczenie nie jest może duże w pozycjonowaniu, jednak w myśleniu o zysku już większe tym bardziej nie mógłbym sobie pozwolić na płacz nad rozlanym mlekiem. Powinniście reagować na takie tematy i prostować tych ludzi psychicznie. Informując zarabiasz jutro możesz nie zarabiać, pomyśl nad biznesem tak, aby zarabiał na wypadek spadków.

Chyba nie znajdzie się tutaj taki, który stwierdzi, że taka kara pozbawia źródła dochodów sklep internetowy.

Jeżeli znajdzie to znaczy, że jednak o marketingu w wyszukiwarkach wie stanowczo zbyt mało.

Nie obawiam się kar ze strony wyszukiwarki. Można zarobić dostatecznie dużo by przyglądać się hegemoni Google ze stoickim spokojem wyciągając dzięki ich biznesowi złotówki dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytaj wątki o SWLach, a nie tylko o karach ;)

a ludzie tak reagują bo przez te kary tracą pieniądze

dla Ciebie jest to jedno ze źródeł, dla innych jedyne, oczywiście, ze nikt kto chce spokojnie sobie zarabiac nie powinien opierac się o jedne źródełko, choc może i jedno źrodeło, tyle, że nie powinien z niego czerpać tylko jedną tą samą łyżeczką ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakręcony poczytałem przelotnie i dalej nie rozumiem o co ten szum. Jest przecież ryzyko zawodowe, to właśnie nazwałbym ryzykiem zawodowym i ujął w koszty prowadzenia takiej formy pracy.

Jeżeli ktoś biznes opiera o ruch z wyszukiwarki to przecież zna alternatywy a jak linkuje stronę to wizerunkowo poprawnie tworząc projekty sąsiadujące.

Nie znam się na używaniu takich systemów, co do panelu. Działanie jest dla mnie jednak jasne, mogę pozyskać linki, które podnoszą pozycje, mogę także zostać ukarany. Godzę się na to ja amator użytkowania takiego systemu, jeszcze nawet nie amator bo nie mam tego konta. Dziwie się jednak, że osoby znające temat dyskutują o takich rzeczach. Taki system jak E-weblink powinien być tylko dla facetów z jajami i odpowiednim podejściem do biznesu.

Nie posiadam alternatywnych źródeł zysku, zaczynam dopiero swoją przygodę na poważnie. Mimo to, nie zobaczysz z mojej strony posta na temat kary czy czegoś tam. Jak pójdziesz z dziewczyną bez gumy też ryzykujesz, że zajdzie albo czymś Cie poczęstuje. Widziałem, że ten Xann robił konkursy za hasła dla tego systemu. Szkoda, że wtedy mnie tu nie było. Dałbym slogan - System dla ludzi z jajami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy jest reklamowy nawet jeżeli przy okazji wpływa na pozycje. Konstrukcja odnośnika wynika ze standardów w3c. To, że jakaś wyszukiwarka oparła swój algorytm o zliczanie linków to ich problem, mogą sobie karać ale w świecie internetu się ośmieszają opisując zakazy tworzenia linków spełniających wymogi w3c. Powinni przestać tyle pisać a wziąć się za poprawę algorytmu. Jest on przestarzały i nie oszukujmy się zupełnie zmanipulowany. Karanie stron jest losowe dla strachu, powinni zostać za to podani do sądu. Brak jasnej polityki wobec witryn.

Mam nadzieje, że uda mi się testować ten system z powodzeniem i bez kar.

Zgadzam się z Tobą, takie narzędzia i samo pozycjonowanie jest dla ludzi z odpowiednim podejściem.

Przyznasz, że jeżeli osoba zarabiająca z wyszukiwarek korzysta z takich rozwiązań, dostaje kare i się rozczula to wstyd. Użytkownik Xann ma tutaj sporo racji, należy robić swoje. Użytkownicy zadowoleni używają, niezadowoleni przestają używać i nie płaczą. Mają przecież alternatywy, nie zauważyłem monopolu w tych systemach za to płacz. Pomyśleć, że to ja zaczynam zabawę w pozycjonowanie za pomocą systemów.

Nie macie wrażenia, że sami sobie szkodzicie i nie przez używanie takich systemów, tylko przez zganianie niepowodzeń na E-weblink. Co Wy byście zrobili w takim razie bez tych systemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie każdy, ten akurat jest extra reklamowy ;) i tyko reklamowy... a inne są systemami służącymi do pozycjonowania ;) a tak serio, tylko chyba Xann wierzy w to że jego jest reklamowy ;)

zgadzam się, że jeżeli sam uzywam i dostaje karę, to nie ma problemu (przynajmniej ja z tym problemu nie mam), mój świadomy wybór, gorzej jak ktoś pomaga mi otrzymać tą karę, oczywiście zawsze można napisać, zajmujesz się tym licz się, że życzliwi Ci dowalą ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności