Skocz do zawartości

Obniżenie PR o 2


AdamAGP#

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj mi obniżyli na jednej stronce PR z 5 do 3, tak jak czasem to wyglądało w przypadku filtrów, ale w serpach póki co nic się nie zmieniło. Aczkolwiek np. blog Krzyśka Lisa też miał podobną sytuację, najpierw mu obniżyli PR a teraz patrzę PR wrócił, ale filtr mu się jakiś doczepił. Mieliście takie sytuacje?

ZGORA - portal z poradnikami między innymi o webmasterstwie - szukasz porady - zajrzyj

Kobietyn - portal dla kobiet.

Webbest.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi wczoraj 2 strony obniżyli pr z pr2 do n/a i kilka z n/a do pr2. Jakaś aktualizacja poprzedniego update ?

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No allegro też mocno spadło.

Teraz allegro.pl ma PR=0

No ale to już przy updacie spadło na allegro.

Może jakiś mikroupdate, ale spadek z 6, czy 5 na 3 to dość sporo ( u mnie PR podstron też się zmniejszy o 2). Z 5 na 4 to jeszcze, ale takie duże spadki to dziwne to jakieś. Doborze, że gielo'wi wzrosło też to znaczy, że nie tylko obniżali.

ZGORA - portal z poradnikami między innymi o webmasterstwie - szukasz porady - zajrzyj

Kobietyn - portal dla kobiet.

Webbest.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak miałem miesięczne zawirowanie na frazach z które monitoruje, spadki o 20-30 oczek, ale w tym czasie ruch się zwiększył tak nagle 2 krotne.

Aplikacje internetowe, systemy wspomagające SEO, programy pod Windows i Linux, info na https://shad.net.pl - dopisz się do Katalogu Firm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też w dół i chyba nadal trwa... PR na substronach o -1, -2 w dół natralnie. Główna się trzyma. SERPy bez zmian, chociaż wcześniej były zawirowania (choć może być to również wina młodej domeny)\\

tak po domowemu porą nocną sobie kombinuję. google pewnie uruchomil skrypt do wyznaczania PR, a teraz po kilku dniach pracownicy siedza i poprawiaja przeklamania algorytmu. byc moze spadek wszystkich naszych stron spowodowany jest filtrem (skrotem myslowym) stosowanym przez nich. zbyt duza ilosc wpisow w katalogi nietematyczne + aktywnosc na forum = -2 PR, ale nie dla glownej sstrony zeby zbyt nie prowokowac aktywostow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności