Skocz do zawartości

problem z indeksacją strony


reaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

mam taki problem... 10 grudnia zarejestrowałem domenę z rozszerzeniem .wroclaw.pl i wrzuciłem na serwer stronę normalnie z content keywords i poroma linijkami tekstu... <h1> <h2> <p>

google łyknął stronę ale po jakimś czasie, nigdy mi się to nie zdarzało żebym tak długo czekał na zaindeksowanie strony zwykle trzeba było czekać ok 7 dni...

No dobra i teraz tak, podmieniłem stronkę na "nową" już kompletną i strona wyleciała z indeksu.

w narzędziach dla webmasterów nie mam informacji że strona dostała bana i nie jest to też filtr bo strony nie ma w indeksie, poza tym w statystykach widzę ze google odwiedza stronę.

co o tym myślicie?

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się zauważyć że G ostatnio ma czkawkę i dość wolno indeksuje strony słabo podlinkowane choć kopię robi przykładowo na drugi dzień po podlinkowaniu strony to ta w indeksie pojawia się powiedzmy po 10 dniach.

Wypad z indeksu po zmianie treści przy dopiero co zaindeksowanej domenie to normalka algorytm G musi przetrawić ten fakt i strona wróci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google często wyindeksowuje główne subdomeny nawet jak są one już przez spory cza w indeksie.

U mnie na stronach systemowych jest średnio zaindeksowane po 3/4 główne subdomeny, kiedy to na przykład strona stoi już pół roku.

Google jest nieobliczalne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności