Skocz do zawartości

Pozycjonowanie niemieckiej strony


Marrcin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie dość nietypowe. Jak wygląda pozycjonowanie strony w domenie .de?

Od samego początku - zgłoszenie do google itd. Sorry za błahe pytania, ale kuzynka mnie męczy:

Czy może to robić polska firma, czy szukać kogoś w niemczech. Jaka będzie najefektywniejsza metoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marrcin, tak jak napisał mariolosek, staraj się o linki z niemieckich stron, żeby złapać geolokalizację niemiecką i pozycjonować w .de. Z polskich stron również możesz linkować, ale wyłącznie na takich nie możesz się opierać. Kiedyś analizując konkrecję w hiszpańskim google miałam w top 10 m.in. stronę linkowaną w dość dużej mierze z polskich stron, ale widać miała wystarczającą liczbę linków także z hiszpańskich stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warto sie postarać o domene .de - w takim przypadku wystarczy optymalizacja + dobra treść + same wpisy w katalogach de i witryna laduje w topie a dla cięższych fraz troche zaplecza niemieckojęzycznego .... w sumie odnosze wrażenie, że niemcy są w porównaniu z nami daleko do tyłu :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności