Skocz do zawartości

Założenie forum


pala2222

Rekomendowane odpowiedzi

A co z pojemnością serwera.

Przy włączonym cache na początek wystarczyłoby ci około 200 MB (o ile phpBB ma jakieś mechanizmy cache. Jeżeli nie ma, to i 20 MB by wystarczyło). 4 GB spokojnie na wszystko wystarczy.

Zdecydowałem sięna serwer hekko.pl Skłoniło mnie do tego łatwa instalacja skryptu.

Serwer "EasyPack+" https://www.hekko.pl/oferta.html jest odpowiedni do forum phbb3?

Jak najbardziej się nadaje. Poza tym za te kilkanaście miesięcy, jak uda sie rozkręcić forum, będziesz mógł (w razie konieczności oczywiście) przejść na wyższy pakiet w hekko (nie wymaga to przenoszenia plików).

Sprawdź liderów systemów wymiany linków:

linkme.pl (stały), gotlink.pl (rotacyjny)

alexain.jpgalexaol.jpgalexaat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Kurka na początku dla mnie było naturalne że phpbb3 i koniec.

Ale gdy zaczełem czytać to już nie było takie oczywiste.

Jaki jest najlepszy (głownie dla urzytkownika) silnik forum.

Na pewno będe chciał zainstalować jakieś mody

Jest możliwa póżniejsza zmiana silnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pala, instaluj phpbb3 i nie truj więcej ;) No chyba że cię stać na płatne forum.

Powodzonka, pozdrawiam.

Niedrogie wpisy w płatnych, zadbanych, długowiecznych katalogach (hurtem taniej - pisać na PW):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności