Skocz do zawartości

Pogram partnerski - Sklep GSM


Flanker

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Szukam programu partnerskiego, który pozwoliłby mi stworzyć sklep związany z tematyką GSM (telefony, akcesoria itp). Do niedawna jeden ze sklepów oferował taką możliwość, jednak ogłosił swoją upadłość.

Szukam jakiejś dobrej alternatywy dla domeny która pozostała mi po poprzedniku. Może orientujecie się, jak mógłbym ją zagospodarmować?

Pozdrawiam,

Flanker

katalog sklepów - darmowy katalog PR4 porady, artykuły, produkty.

Atrakcje turystyczne - wyjade.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ESCPartners.pl ma w swojej ofercie sklep partnerski komputerowiec.pl, a oni sprzedają częściowo akcesoria,

telefony i inne rzeczy z kategorii GMS... możesz w ten sposób założyć własny sklep o tej tematyce...

Co do ESCPartners.pl wykorzystuję tylko jako zaplecze.. i zarobiłem na mim kilka złotych :)

Jest gdzieś na tym forum wątek na ten temat, innej alternatywy nie znam.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również mam postawiony jeden sklep z ESCPartners - komputerowiec.pl, jednak nie ma on w ofercie całego działu poświęconego GSM, a jedynie kilka poddziałów.

Niestety innej alternatywy raczej nie ma.

katalog sklepów - darmowy katalog PR4 porady, artykuły, produkty.

Atrakcje turystyczne - wyjade.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przepraszam, że odkopuję, ale dopiero teraz zauważyłem post breja. Dziwne to, bo właśnie miałem ten program partnerski, ale kilka miesięcy temu napisali do mnie z wiadomością, że ogłaszają upadłość i prosili o wyłączenie sklepu partnerskiego. Trzeba będzie się z nimi skontaktować. Jak widze konto partnerskie nadal istnieje i kilka wcześniej naliczonych prowizji także. Dzięki za info :)

EDYCJA:

Jednak sklep wraz z programem partnerskim zostaje wycofywany.

katalog sklepów - darmowy katalog PR4 porady, artykuły, produkty.

Atrakcje turystyczne - wyjade.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności