Skocz do zawartości

Jak zarabiacie?


gizmoo3

Rekomendowane odpowiedzi

hektor26: z tego co wiem, jest specjalny formularz do wypełnienia i praktycznie od razu warto rozmawiać z dyrektorem.. u mnie akurat sensowny koleś jest.

Natomiast co do sprawy, że trzeba biegać: fakt, aczkolwiek, jeśli uważasz, że nie jest to warte 12k zł, to gratuluję dochodów, bo muszą być imponujące, że gardzisz taką kwotą. Ja, gdybym był 99,99% zysków, wszedłbym w to od razu. Niestety jeszcze wolę się szkolić w zakresie obiektówki :blush:

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Czytam waszą rozmowe i postanowiłem że dopisze coś od siebie. Otóż jestem studentem informatyki (2 rok). Od jakiegos czasu mam naprawde sporo zleceń na strony, seo ... rzecz jasna to wszystko 'na czarno' , bez umów na zlecenie itd..

Zainteresowała mnie ta dotacja 12k ... Niech ktoś napisze jak wygląda sprawa ZUSU, wiadomo działalność gospodarcza wiąże się ze stałymi opłatami co miesiąc ... ile obecnie wynosi składka Zus dla nowo powstałej firmy jednoosobowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ile lat w koncu trzeba kręcić biznes? 1rok czy 2?

kolega ostatnio z tego korzystał i 1rok musi utrzymać firme

ja na razie zbieram odwage :D

Zajmujesz się pozycjonowaniem stron i szukasz kolejnych branż, w których możesz zarabiać? - seo.biznesmlm.pl- zarabiaj na suplementach

Znaczenie snów w sennik.biz

Nowy serwis z artykułami : www.magazynallinclusive.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ile lat w koncu trzeba kręcić biznes? 1rok czy 2?

kolega ostatnio z tego korzystał i 1rok musi utrzymać firme

ja na razie zbieram odwage :D

96135[/snapback]

Zebyś nie musiał oddawać 12k musisz utrzymać firme przez rok, zniżka na ZUS (250zł z tego co forumowicze piszą) obowiązuje przez 2 lata ....

ps. ja też zbieram odwage i kalkuluje wszystko; przecież nie można do końca życia 'jechać' na czarno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założenie firmy ( jednoosobowej działalności gospodarczej ) jest bardzo proste, kilka wniosków i sruuu. W sumie nawet przyszły księgowy ( koszt około 200 - 300 pln na mc ) może za Wasz taką działalność założyć.

Koszty Zus to już inna sprawa.

Podatki płacić musi każdy wiec nie ma co dramatyzować

Vat jest podatkiem "przeźroczystym" = przychodzi i odchodzi więc nie ma się czym przejmować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności