Skocz do zawartości

Czy warto podlikowywać wpisy


7087822

Rekomendowane odpowiedzi

Tak Jak Xann pisze - w momencie wpisu - linkowanie 1000-2500 pkt e-weblink / seo net na 7-10 dni.

Tak mocno linkujecie? Nie za dużo tych punktów? Nie wiem jak w e-webie ale w gotlinku przy 500 punktach jest około 50 pobrań a to chyba w zupełności wystarczy. Więcej punktów na wpis nie przydzielam i linkuję 2 tygodnie.

Sprawdź liderów systemów wymiany linków:

linkme.pl (stały), gotlink.pl (rotacyjny)

alexain.jpgalexaol.jpgalexaat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy wpis dobrze jest podlinkować. Sam linkuje na 3 frazy do wpisu po 500pkt na frazę ale trochę dłużej niż tydzień.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w gotlinku przy 500 punktach jest około 50 pobrań a to chyba w zupełności wystarczy. Więcej punktów na wpis nie przydzielam i linkuję 2 tygodnie.

Tak ale google wyłapie może 20% z tego. 1000 jest ok.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się podepnę z pytaniem.

Robię tak, że ciekawe wpisy do ciekawych katalogów/precli linkuje z gotlinka gdzieś po 400 pkt, ale myślałem, że trzeba trzymać dłużej. Doszedłem do stanu, w którym nie mam już punktów i zastanawiałem się, co robić dalej - kupić więcej pkt czy też ściągać linki z najstarszych wpisów. Jeśli zacznę zdejmować, a mam tylko na najlepszych kat/preclach nie będzie skutków ubocznych?

Słabsze katalogi tylko pinguję po każdym swoim wpisie. Zauważyłem jednak, że właściwie do zaindeksowania strony samo pingowanie też się nadaje? Czy się mylę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dopalam wpisy z precli na około 500-600 pkt podzielone na 3 frazy przez około miesiąc czasu. Najlepsze efekty dają linki stałe. Myślałem o tworzeniu katalogów w których doapalałbym artykuły, ale to chyba zbyt niebezpieczne bo google będzie miało wszystkie moje wpisy do precli jak na tacy.

Treningi WattUp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności