Skocz do zawartości

Sprzedaż linków na Allegro


beybe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, prowadzę dość popularną stronę z PR=3, średnio 1500-4000 UV dziennie.

Zamieściłem reklamy na stronie: TradeDoubler i AdSense... Po miesiącu wyszło mi że zarobiłem ok 120zł. Więc można powiedzieć że nie zbyt ciekawie, bo za klikniecie płacą bardzo mało na stronach o takiej tematyce.

Dwa tygodnie temu postanowiłem więc sprzedawać linki pozycjonujące na Allegro.

Sprzedawałem już raz w lipcu 2008 i w ciągu 2tygodni zarobiłem ok 250zł.

Tym razem aukcja okazała się strzałem w 10tkę, ponieważ wystawiłem 200 linków, każdy za 4,99 i sprzedałem 130 linków, a to dało wartość ok 600 zł Można zauważyć że bardzo mi się to opłacało, reklamy w stosunku do tego są niczym ;]

Oczywiście mógłbym tak sprzedawać co miesiąc ale nie wiem co zrobić - powiedzcie mi czy aby sprzedawać na taką skalę muszę mieć zarejestrowaną działalność gospodarczą? Chcę mieć wszystko legalnie :) I czy od tego co teraz sprzedałem też muszę odprowadzić podatek?

Proszę o rady bo w tematach US jestem cienki... Trochę poczytałem ale wszędzie piszą co inne :/

button1.gif - Katalog Najlepszych Blogów - Prowadzisz bloga? Dodaj go do katalogu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol... widać że na prawde korzystacie z Allegro... :D

Pisząc ze sprzedałem 130 linków miałem na myśli 130szt :)

Nie wiem czy o tym wiecie, ale jeśli ktoś kupuję np. 6 szt to zamawia link na 6 mies :D A w większości były właśnie takie oferty...

W sumie mam na stronie ok 30 linków więc to nic złego... :)

Myślałem że odpowie mi tu ktoś kto się na tym zna ;]

Takimi bezsensownymi postami tylko SPAMUJECIE to forum!! Oczywiście nie mówie do wszystkich :)

button1.gif - Katalog Najlepszych Blogów - Prowadzisz bloga? Dodaj go do katalogu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie trzeba się wybrać do US i zacząć działać...

Zastanow sie powaznie, czy warto zakladac DG tylko po to, zeby sprzedawac kilka linkow na allegro. Oplacisz z tego Zus, koszty prowadzenia DG, ksiegowosc i jeszcze wyjdziesz na plus?

Prywatne precelki udostepnie - PW

Darmowy katalog budowlany

Kilkuletni: Darmowy katalog stron

katalog stron spacja.info - dedykowane ip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności