Skocz do zawartości

Sprzedaż linków na Allegro


beybe

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie co zrobisz jak strona dostanie bana a przy sprzedaży linków o to nie trudno?

Ja osobiście nie kupił bym linka na stronie z 30 wychodzącymi ale to już sprawa klientów.

A ze sztukami to myślałem że się domyślą

Nie każdy z tego forum prowadzi biznes na allegro więc raczej należy uściślać swoje wypowiedzi a nie liczyć na domyślność userów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że naprawde jesteś bardzo początkujący w tematyce zarabiania w internecie. Tylko proszę Cię, nie płacz gdy twoja strona poleci w SERPach, spadnie jej PR lub otrzyma filtr/ban.

katalog sklepów - darmowy katalog PR4 porady, artykuły, produkty.

Atrakcje turystyczne - wyjade.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z autopsji wiem, że na mając dobre argumenty strony na której chcemy sprzedawać linki, pozyskiwanie zysków rzędu 600-1350zł na allegro to nie kłopot ;)

pamiętaj jedno,na allegro są dzieciaki, które liżą się na widok Pejczranku :) a przy sprzedaży linków ma on to do siebie ze lubi spadać :) jest jeszcze jeden argument, który przyciąga klientów ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ;)

Dobry opis to najważniejsze, nawet ta wartość strony dla kupującego który się nie zna na pozycjonowaniu nie ma takiego znaczenia jak dobrze napisana treść aukcji... Kilka mało istotnych argumentów i już się góruje na Allegro.

button1.gif - Katalog Najlepszych Blogów - Prowadzisz bloga? Dodaj go do katalogu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam że czytając forum gdy ktoś sprzedaje linki bez DG to zle bo teoretycznie powinien mieć DG tutaj chłopak już myśli o DG to też zle bo tym razem ma za małe zarobki ;P Jak dla mnie każdy może założyć DG najwyżej zamknie ją po 2-3 miesiącach ale myślę że próbować zawsze warto :rolleyes: DG to zawsze jakieś doświadczenie i na pewno przyda się na przyszłość ;)

pozyskiwanie zysków rzędu 600-1350zł na allegro to nie kłopot smile.gif
Mi się podobają aukcje gdzie sprzedają konta premium do rapidshare ;d z jednej aukcji potrafią wyciągnać nawet 10k zł :|

Ja przez jakiś czas sprzedawałem linki na allegro i całkiem niezle na tym wychodzilem :D Teraz już mi się nie chce w to bawić chociaż kto wie może niedługo znowu zacznę bo pojawiło się troche PRanku ;P

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności