Skocz do zawartości

[Uwaga] Nierzetelny użytkownik ?


Wildu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

tomek_25: można to nazywać szacunkiem, ja kieruje się racjonalnością. Czasami jest problem uzyskać poprawek od gotowych elementów - nagły natłok pracy, nagle zniknięcie. Czy ja powiedziałem że chce kogoś oszukać? Chce uzyskać dobry produkt za który ktoś dostaje zapłatę.

Czasami warto poczekać, aż ktoś odpisze, zanim daje się takie newsy na fora. Mi to nie przeszkadza, ciesze się, że ktoś domaga się swojego, ale jak wykona to co ja również uważam za ważne dla mnie.

Moge być uważany za klamce, co jeśli dojdzie do sfinalizowania ? Łatwo jest oskarżyć, ale co mi z przeprosin jak już nieporozumienie stało się przyczyną dezinformacji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przelew był - nie ma go - zgadza się

czyli nie wyslales kaski ..

jeżeli nie wykorzystujesz materiałów które zostały dla ciebie zaprojektowane, a skoro złożyłeś na projekt zamówienie to ci na nim zależy to dlaczego nie starasz się o to, żeby błędy zostały poprawione, a razem z tym 'prestiż', który został ci nadszarpnięty przez Wilda - po pierwsze i twoje niesprecyzowane wypowiedzi - po drugie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przelew był - nie ma go

Jak to mamy rozumieć?

Usługa została wykonana, obie strony zgodziły się na takie warunki i czy ci się podoba czy nie to już za późno, bo zatwierdziłeś pracę.

Nie ma pięniedzy nie ma usługi, ale coś czuje że nie trafiłeś na frajera który oleje sprawe, jak pewnie ci wydawało ;)

rkaszta.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....., przesłał mi potwierdzenie przelewu (printscreen), po czym prosił o wysłanie plików (*.psd) ponieważ zależy mu na czasie. Niestety do dzisiejszego dnia nie przyszły pieniądze (ok. tydzień czasu). .....

czy faktycznie dostałeś ten printscreen przelewu czy nie ?????

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Smirnof,

Po kolei, w pierwszym poście topica, nie jest użyte słowo kłamca/[ osoba domniemana o popełnienie przestępstwa lub wykroczenia ]/[ nierzetelny partner ], nikt Pana nie oskarża. Topic jest napisany w celu poznania informacji nt. współpracy z Panem.

Wysłał Pan PrintScreen, na którym widnieje wpis o dokonaniu przelewu, który nie doszedł przez tydzień. OK! Przyczyny losowe - brak możliwości odpisania, brak internetu - jasne wszystko sie może zdażyć, ale zlecenie przelewu ma to do siebie, że to bank wykonuje przekazanie określonej kwoty na konto docelowe prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....., przesłał mi potwierdzenie przelewu (printscreen), po czym prosił o wysłanie plików (*.psd) ponieważ zależy mu na czasie. Niestety do dzisiejszego dnia nie przyszły pieniądze (ok. tydzień czasu). .....

czy faktycznie dostałeś ten printscreen przelewu czy nie ?????

Tak dostałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przelew z Inteligo i w każdej chwili może zostać wycofany, jeśli nie został jeszcze zaksięgowany.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Smirnof proste 2 pytania:

1 Czy po cofnieciu przelewu poinformowales _natychmiast_ wykonawce i napisales dlaczego to zrobiles?

2 Czy podjoles jakis kroki zeby to wyjasnic? podales liste do poprawki? dales termin do poprawki? jezeli tak to po jakim czasie?

Pozdrawiam, breja

wl4u3.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności