Skocz do zawartości

[Uwaga] Nierzetelny użytkownik ?


Wildu

Rekomendowane odpowiedzi

Odpowiem krótko jako prawnik:

- skoro dzieło zostało wykonane masz obowiązek zapłaty ustalonego wynagrodzenia. Wykrycie usterek/niedokładności nie może stanowić podstawy do odmowy zapłaty. Masz zastrzeżenia co do wykonania - wezwij do usunięcia usterki. Jeśli uważasz, że usterki nie nadają się do usunięcia lub wykonawca nie będzie temu w stanie sprostać - wezwij go do obniżenia ceny, ewentualnie złóż oświadczenie o odstąpieniu od umowy.

Natomiast taki sposób postępowania jak tu zaprezentowałeś jest całkowicie bezprawny.

WildDawid: skoro nasz rozmówca jest takim "racjonalistą" to skończ wywiad i zacznij działać. Wezwanie do zapłaty, a jak dalej zapłaty nie będzie pozew do sądu. Zachowaj tylko ten niedoszły dowód zapłaty - masz początek dowodu na piśmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Smirnof to co teraz robisz powszechnie jest nazywane laniem wody i jestem pewien ze zdajesz sobie z tego sprawę.

Zamiast pisać bez sensu czym się kierujesz i że nie chcesz być oszukanym, powinieneś starać się to jakoś naprawić i pokazać, że też nie chcesz nikogo oszukać.

Niestety twoje odpowiedzi nie stawiają cię w dobrym świetle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wami skończyłem rozmowe ;)

Bo zamiast konkretów tworzycie własne historie ...

Sam zainteresowany, może się zgłosić, nie wiem czemu tego nie zrobił, może woli publiczne rozmowy.

Moje podsumowanie: oceniać jest łatwo, ale dokonać właściwej oceny już dużo trudniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smirnof, piszesz jak polityk...

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam zainteresowany, może się zgłosić, nie wiem czemu tego nie zrobił, może woli publiczne rozmowy.

Panie Smirnof, Pana wypowiedzi są poniżej krytyki, a te zapytania :

"Ja2 (15-01-2009 21:52)

Witam, w dalszym ciagu nie odnotowalem wplaty za prace. Czekam do jutrzejszego wieczora, jesli nie bedzie wplaty, zaczne interweniowac.

Przesylam dla pewnosci jeszcze raz dane :

Dawid Tkocz

42-280 Częstochowa

33 1140 2004 0000 xxxx xxxx xxxx

Pozdrawiam,"

"Ja2 (14-01-2009 20:39)

Czy zostal znaleziony problem odnosnie przelewu ?"

"Ja2 (14-01-2009 13:14)

Witam ponownie, prosze o kontakt"

"Ja2 (14-01-2009 13:14)

Czy na pewno pieniazki zostaly wyslane ?"

"Ja2 (14-01-2009 7:23)

Witam ponownie, w dalszym ciagu nie odnotowalismy wplaty za szablon."

"Ja2 (13-01-2009 14:43)

Witam, czy przelew zostal na pewno wykonany ?"

co to są listy do swietego mikołaja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WildDawid: nie skomentuje, czasami nie warto.

Jeżeli, będziesz zainteresowany, naniesieniem poprawek = zapłaty To ja czekam.

Jeżeli, nie będziesz zainteresowany, to wydaje mi się, że sama strona nie jest zainteresowana.

Ps. Rola ofiary jest dobra, ale obecnie nie mam czasu na rozmowy omijające sedno sprawy. Przypominaja mi negocjacje, które koncentrują sie na stanowiskach nie na celach, czyli do niczego nie prowadzone.

Ja wyraziłem chęć zapłaty za produkt jakiego oczekuje, co potwierdzilem 2 strony dalej, nie wiem do czego ta rozmowa zmierza, bo chyba do niczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyraziłem chęć zapłaty za produkt jakiego oczekuje, co potwierdzilem 2 strony dalej, nie wiem do czego ta rozmowa zmierza, bo chyba do niczego.
A WildDawid ma tak czekać tydzień po tygodniu aż nagle dojdziesz do wniosku, że szablon się podoba i wtedy wyślesz $$ ? Pieniądze miały być na dany termin.

Jak się ma zobowiązania to się nie wyjeżdża bez uprzedzenia - nie bądźmy dziećmi - a jeżeli ma się coś ważnego to po powrocie wypada przeprosić i wyjaśnić, a nie kombinować. Wysłałeś screen przelewu po czym go wycofałeś nie uprzedając odbiorcy. To chyba wszystko co można w tej sprawie powiedzieć.

Chcę tylko zauważyć, że elektroniczne banki (mBank i Inteligo na 100%) pozwalają pobrać potwierdzenie przelewu...
Pobrać potwierdzenie (wysłać na podany adres e-mail) można dopiero po zaksięgowaniu przelewu. Dopóki przelew 'nie wyszedł' niema możliwości wydrukowania czy też pobrania potwierdzenia - a taki screen to ja mogę sobie zrobić przerabiając źródło strony więc na przyszłość - nie polecam traktować tego jako dowód zapłaty.

Oczywiście to nie zmienia faktu, że celowo zrobiony był ten screen, myślę nawet, że celowo została wycięta prawa kolumna z linkiem 'Edytuj' ;)

logo-stat4seo-blue-small.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności