Skocz do zawartości

[Uwaga] Nierzetelny użytkownik ?


Wildu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No i właśnie dlatego wychodzę z założenia, że bez względu na wszystko - grafika, cała strona, optymalizacja strony, itd. - zawsze spisuje umowę ;)

Okres kilku dni na akceptacje, po akceptacji następna w kolejności opłata i wysyłam pliki z fakturą :)

Czasem pliki i fakturę można wysłać przed otrzymaniem zapłaty, jeżeli klient zachowa się jak należy to problemu nie ma, jak nie to zawsze można naliczyć odsetki ustawowe (od małych kwot jest to niewiele - kalkulator odsetek ustawowych - przy dużych kwotach, jest to solidny argument) :)

Pozdrawiam B)

P.S. WildDawid :)

''Odsetki ustawowe należą się zarówno przedsiębiorcom, jak i osobom nie prowadzącym działalności gospodarczej.''
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu screena nasuwa się jedna podstawowa uwaga. Przelew został przygotowany do realizacji, a nie zrealizowany. Dlatego mógł zostać później wycofany. Każdy przelew zrealizowany posiada identyfikator systemowy. Na screenie takiego brakuje. Smirnow wykorzystał Twoją niewiedzę i łatwowierność. W przyszłości przyglądaj się takim potwierdzeniom bardzo uważnie, albo czekaj aż pieniądze wpłyną na konto. Nie trwa to długo.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Przelew był ale go nie ma" dziecinada i lanie wody. Dostajesz pliki a wysyłasz sfałszowane potwierdzenie przelewu (bo jak przelew anulowałeś i wysłałeś potwierdzenie to jest to sfałszowane potwierdzenie przelewu). Twierdzisz, że jesteś OK a nie potrafisz nawet powiedzieć, czy poinformowałeś wykonawcę, że przelewu nie będzie.

Nie podoba ci się praca grafika - to wystarczyło napisać, "nie podoba mi się, nie używam i nie zapłacę".

Przelew był - nie ma go - zgadza się - w międzyczasie pojawiły się pewne komplikacje graficzne - przyciski nie pasują do reszty z serwisu, kwestia dopasowania o której mialem pisać, nie moglem odpisać w ciągu tygodnia - away.

Aha czyli jak poprosiłeś o pliki PSD, to wtedy było wszystko ok. Dopiero potem, jak doszły na maila wpadłeś na pomysł, żeby nie płacić.

Uwaga, nikogo nie bronię. Chcę tylko zauważyć, że elektroniczne banki (mBank i Inteligo na 100%) pozwalają pobrać potwierdzenie przelewu a później na jego anulowanie. EOT.

Czyli najpierw piszemy, "wszystko ok proszę o pliki", wysyłamy potwierdzenie przelewu, anulujemy ten przelew i przez tydzień olewamy jelenia. Ciekawy sposób na biznes. A oceniać w tym wypadku fakt łatwo, bo wykonawca pisze rzeczowo i z sensem a twoje posty to stek bzdur i lanie wody.

Ja bym w sumie olał, będą poprawki, znowu grafik wyśle pliki a na koniec znowu coś "nie spasuje" i będziesz miał kolejne potwierdzenie przelewu, który nigdy nie dojdzie. Na prawdę szkoda nerwów za takie grosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż... Stwierdziłem wczoraj, że dam czas aby wątek się rozwinął a obie strony wyjaśniły sprawę. Lecz na to co dzisiaj zobaczyłem brak słów. W związku z wcześniejszymi wyskokami, obecnym i zachowaniem jakie prezentuje użytkownik Smirnof nie pozostaje mi nic innego jak go zbanować. Mam nadzieję, że WildDawid odzyska należne mu wynagrodzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie jest ogólnie very przykro bo poleciłem Smirnofowi Dawida ;)

a tu taaaki wałek ;)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności