Skocz do zawartości

[Uwaga] Nierzetelny użytkownik ?


Wildu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja raz się dopuściłem nie wykonania zlecenia :D Wykonałem jakieś 20% zebrałem zaliczkę 50% i z braku czasu nic nie robiłem. Po krótkim kontakcie zwróciłem kasę i dałem to co zdąrzyłem wykonać. (równowartość 200zł) i powiem wam że przynajmniej dzisiaj ja czuje że mam czyste sumienie a owa osoba zamówiła do dzisiaj u mnie jeszcze pare rzeczy ;) Warto być uczciwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety są tacy ludzie, którzy postępuja w ten sposob, maja to w krwi. Zadne procesy sadowe nawet nie pomogą.

Sam mialem z podobnym cwaniakiem do czynienia, kasy za pozycjonowanie do tej pory nie otrzymalem.

WildDawid, mam nadzieje ze sprawa zostanie wyjasniona i otrzymasz pieniadze ktore Ci sie naleza, a gosci takich jak Smirnoff powinno sie poddac publicznemu linczowi w ramach nauczki, choc nie sadze by dalo to jakiekolwiek wymierne rezultaty.

Blog Technologii WWW: DailyWeb.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Moim zdaniem obie strony są sobie winne.

Smirnoff podpuścił kolesia na zrzut ekranu z zaplanowanych przelewów, które można zawsze wycofać.

Wykonawca też nie jest bez winy, bo jeśli są błędy to nie należy mu się zapłata.

Podstawowa zasada to całkowity brak zaufania przy pracach zdalnych. Obie strony o tym zapomniały.

Trzeba było zrobić robotę, wystawić do kontroli na swoim hostingu i po akceptacji przez zleceniodawcę i zapłacie przesłać mu pliki. Więcej pracy ale bezpieczniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tobie nie zdarzyło się zamówić czegoś i nie zapłacić, bo się nie podobało ?

Ty ile ty masz lat B)? 8 czy 10 ;) ?

Wykonawca też nie jest bez winy, bo jeśli są błędy to nie należy mu się zapłata.

Jeśli są błędy to się je poprawia :)

Trzeba było zrobić robotę, wystawić do kontroli na swoim hostingu i po akceptacji przez zleceniodawcę i zapłacie przesłać mu pliki. Więcej pracy ale bezpieczniejsz

Mądre rozwiązanie zgadzam się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie temat sprzed pół roku. Finisz taki, że delikwent zbanowany, zapłaty brak, praca wykonana i tyle w temacie nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem B)

Proponuję zamknąć temat bo rzeczywiście temat jest zamknięty dawno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca temat zamknięty. Co jakiś czas ma blokowane kolejne konto, jak widać nie poddał się i nadal daje ogłoszenia na forum.

Zalecam zatem ostrożność z nowymi użytkownikami.

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było zrobić robotę, wystawić do kontroli na swoim hostingu i po akceptacji przez zleceniodawcę i zapłacie przesłać mu pliki. Więcej pracy ale bezpieczniejsz

Mądre rozwiązanie zgadzam się B)

Problem z szablonem jest taki, że wystarczy dać Plik, Zapisz jako - i mamy grafikę, JSy oraz plik *html u siebie.

Oczywiście, niema rozwiązania idealnego - sam też tak robie, wrzucam do siebie na serwer.

logo-stat4seo-blue-small.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalecam zatem ostrożność z nowymi użytkownikami.

Nie tylko z nowymi. 2 miesiące temu okradł mnie użytkownik Necro z prawie dwuletnim stażem i 250 postami na koncie.

Konkretnie poszło o to ogłoszenie. Opłacone punkty zniknęły po dwóch dniach, a m.szelek przestał odpowiadać na wszelkie próby kontaktu.

Najlepsze życzenia Necro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności