Skocz do zawartości

Dziwne anomalie w nowym roku


salwek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zajmuje sie pozycjonowanie mojej strony na EN frazy (okolo 10). Do 31 grudnia ubieglego roku z wszytkimi 10ma byle w TOP 5. Jakie zaskoczenie mnie ogarnelo kiedy to 2 stycznia 2009 wszystkie frazy polecialy od 12 do 20 i dalej miejsca.

Co to za badziew google znow wymyslil???? Nie ma mowy o sandbox bo domena ma 11 mies i napewno nie wpadla w ten filter. Do tego PR mojej strony spadlo do PR=0.

Jakos mi nie zalezy na PR ale pozycja pozycja, klienci uciekaja a domena jak poleciala tak nie widze zeby nawet drgnela z drugiej strony.

Wraz ze mna polecialo kilka innych firm, jest mi ktos w stanie powiedziec co jest grane???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj w dziale Filtry, Bany itp. o podobnych przypadkach. Ja też miałem podobny problem ale dotyczył tylko jednej frazy. Na ok. miesiąc wypadłem na nią dokładnie o -10 poz. z TOP10 do TOP20 i strona nie drgnęła pomimo różnych działań. Po ok. miesiącu (może nieco krócej) strona wróciła do TOP10 (kilka pozycji niżej ale teraz już się powoli wspina). Co to było to nie wiem ale wydaje mi się, że z jakiejś przyczyny, cholera wie jakiej, można dostać taki mini-filtr -10 albo jako wypad poza TOP10.

Aha, stronka była czysta - bez swl, farmy itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ja linkowalem glownie z wlasnych katalogow, blogow, joomli i skryptow wlasnej produkcji.

Osz te google zdziwia. Wyglada to tak jakby linki do moje strony stracily wartosc. Jedna z fraz zostala na 5tym miejscu.

Chyba nic innego nie zrobie jak tylko czekac na laskawe google. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ze stopki?? Jak bym chcial to ze stopki pozycjonowac to musilbym miec kilka tysiecy stron i sztab ludzi do tego. :piwo:

Mowie o stronie firmy i dziwnej anomali oslabienia mojej strony a nie zadna stopka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 31 grudnia ubieglego roku z wszytkimi 10ma byle w TOP 5. Jakie zaskoczenie mnie ogarnelo kiedy to 2 stycznia 2009 wszystkie frazy polecialy od 12 do 20 i dalej miejsca.

Spadek o kilka pozycji nazywasz anomaliami? Podlinkuj mocniej i czekaj...

Prywatne precelki udostepnie - PW

Darmowy katalog budowlany

Kilkuletni: Darmowy katalog stron

katalog stron spacja.info - dedykowane ip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności