Skocz do zawartości

zaplecze i pytania


manko_wlkp

Rekomendowane odpowiedzi

witam!

nigdy wcześniej nie interesowałem się pozycjonowaniem, ale chęć zarobku przez Internet mnie do tego skusiła :>

jakie strony są najlepsze na zaplecze? chodzi mi o jakieś darmowe hostingi. czy dobrym pomysłem byłoby np. pozakładać dużo stron na yoyo/cba, powgrywać jakieś fora, pozakładać w nich dużo tematów, a w każdym wklejać prawdziwego linka (obok jakiejś sensownej treści)? co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

nigdy wcześniej nie interesowałem się pozycjonowaniem, ale chęć zarobku przez Internet mnie do tego skusiła :>

jakie strony są najlepsze na zaplecze? chodzi mi o jakieś darmowe hostingi. czy dobrym pomysłem byłoby np. pozakładać dużo stron na yoyo/cba, powgrywać jakieś fora, pozakładać w nich dużo tematów, a w każdym wklejać prawdziwego linka (obok jakiejś sensownej treści)? co o tym sądzicie?

Sądzimy że to nie takie hop-siup jak się wydaje. Szybko się o tym przekonasz :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie strony na pewno nie są najlepsze na profesjonalne zaplecze. Postaw je jednak, podłącz do systemów, postaraj się wybić jakąś stronę, postaw kolejne, też jest dołącz... za pół roku zrozumiesz dlaczego nie było warto stawiać śmietników.

Gwarantowany efekt. 100% satysfakcji lub zwrot gotówki. Tylko teraz profesjonalne pozycjonowanie książek na Twojej półce. 20% zniżki jeżeli masz różową i prostą (wypozycjonowaną) ścianę. Nie pozycjonujemy stron w Google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nikt chyba Cię nie zrozumiał, a na pewno nie ja.

Po pierwsze jeśli pytasz o przepis na sukces, to niektórzy tu siedzą kilka lat i nadal kombinują jak by tu zarobić...

Po drugie piszesz o zapleczu, a tutaj na forum jest to bardzo ogólne pojęcie i może oznaczać kilka, jak nie więcej rzeczy, a raczej kilka powodów dla których jest tworzone...

Więc Twoje pytanie jest baaardzo ogólne, a zarzucasz, że nikt nie udziela szczegółowej odpowiedzi?

Napisz o co Ci chodzi? Po co chcesz stawiać te fora? Dla reklam? Dla linków? Pod SWLe? etc.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytaj sobie blogi o seo, typu blog lexy, fabrykaspamu, jeza, itd. jest tam masa informacji, ktorych szukanie tutaj zajeloby ci sporo czasu. pozniej jak nie bedziesz czegos kumac, wroc na forum i zaloz odpowiedni temat :lol:

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

nigdy wcześniej nie interesowałem się pozycjonowaniem, ale chęć zarobku przez Internet mnie do tego skusiła :>

jakie strony są najlepsze na zaplecze? chodzi mi o jakieś darmowe hostingi. czy dobrym pomysłem byłoby np. pozakładać dużo stron na yoyo/cba, powgrywać jakieś fora, pozakładać w nich dużo tematów, a w każdym wklejać prawdziwego linka (obok jakiejś sensownej treści)? co o tym sądzicie?

Jak chcesz zarabiać na zapleczu to albo serwer dedykowany z kilkunastoma (dziesięcioma) ip albo kilkanaście (dziesiąt) płatnych dobrej jakości mniejszych kont hostingowych.

Bezpłatne darmowe konta sobie odpuść bo są one w 99,99% G... warte.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpłatne darmowe konta sobie odpuść bo są one w 99,99% G... warte.

Niby dlaczego? Jak się wysypie, to się przeniesie na inny hosting (oczywiście mowa o tych, które pozwalają na zaparkowanie własnej domeny). Wadą jest to, że trzeba dokładnie monitorować, ale zawsze to kilka dodatkowych ip.

Na zaplecze najlepsze są strony tematyczne (najlepiej niszowe - tak, żeby i one zdobyły jakieś topy i przyniosły ruch) z unikalną i wartościową treścią, na unikalnych szablonach, osobnych domenach i ip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie strony są najlepsze na zaplecze?

Piszesz, że zachęciła Cię chęć zarobku w Internecie. Twórz więc takie zaplecze, które tylko przy okazji będzie służyło do zamieszczenia na nim linka, ale głównie przyniesie Ci korzyści finansowe.

Mając dobre strony doceniane przez internautów masz ruch, dzięki któremu możesz zachęcić do wykupienia reklamy, ewentualnie wykorzystać Google AdSense. Możesz również przyłączyć się do różnorodnych programów partnerskich i reklamować na stronie np. książki poprzez linki partnerskie. Zresztą myślę, że skoro chcesz zarobić przez net to sam zainteresujesz się różnymi sposobami do tego stopnia, że wybierzesz najlepszy sposób ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności