Skocz do zawartości

[Promocja strony] Jakie zasady konkursu.


tomekg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Zrobiłem sobie jakiś czas temu, dość ładną i atrakcyjną stronę muzyczną, wyszukiwarka mp3, power playe, forum muzyczne i takie pierdołki :) powoli łapie ruch ale w związku z tym że mam kilka rzeczy z pp do odebrania pomyślałem nad konkursem - nagrody to apple ipod, 5 pendrive i jakies doladowania na komorke :)

Tylko teraz nie wiem jakie zasady konkursu dać - zeby jak najlepiej tym konkursem rozreklamować ( nie wypozycjonować ) stronę - myślałem o rejestracji, po której każdy konkursowicz dostaje linka z refem, i dla 20 najlepszych ( najwięcej wejsc przez refa ) będzie losowanie B) ?

Co myślicie o moim pomyśle? Macie coś innego do zaproponowania?

Tomek.

baner_syrop_pio.jpg

... i wszystko jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym skorzystał z mocy serwisów Web 2.0; ewentualnie gg

Np. spośród wszystkich osób, które wykopią Cię na wykopie rozlosujesz nagrody, a dla pierwszych 50 gwarantowane(żebyś się pojawił szybko na głównej)

Dodatkowo losowanie nagród dla osób które przez tydzień będą miały link w opisie, logo na n-k itp..

Myślę że ref jest sposobem który łatwo można oszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, ten pomysł z wykopem jest dobry - muszę zapamiętać.

Co do wejścia z refa to bym odrzucił, bo na pewno znajdą się osoby, które będą Ci sztucznie nabijały ruch robotami - a pisanie skryptu, który wyselekcjonuje taki ruch zajmie zbyt dużo zachodu.

Ja bym powchodził na fora młodzieżowe i wykupił banery + postował na tych forach, w sygnaturkę wrzucił coś w stylu: iPOD za darmo (i link do Twojej stron), albo wygraj IPoda (i link do strony). Na wielu forach są tez działy "konkursy" - tam wrzuciłbym info. Wbrew pozorom to nie jest tak dużo pracy, a z doświadczenia wiem, że można tak spory ruch wygenerować.

Gwarantowany efekt. 100% satysfakcji lub zwrot gotówki. Tylko teraz profesjonalne pozycjonowanie książek na Twojej półce. 20% zniżki jeżeli masz różową i prostą (wypozycjonowaną) ścianę. Nie pozycjonujemy stron w Google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności