Skocz do zawartości

Dofinansowanie z Urzędu Pracy na rozpoczęcie działalności gosp.


kad48

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 193
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
zawsze możesz powiedzieć, że są to sklepy partnerskie, Ty obsługujesz i sprzedajesz towar sieci, a w zamian masz prowizję ;)

Skoro obsługujesz sklep i masz za to prowizję to chyba nie jesteś bezrobotny !

Bildero - super wydajny serwer zdjęć, możliwość skalowania w locie, zoom, zdjęcia obrotowe (360 stopni), własny znak wodny i wiele innych możliwości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy znasz się na tym co chcesz robić, jak zamierzasz pozyskiwać klientów, czy chcesz zatrudnić pracowników, jeśli tak to czym się będziesz zajmować Ty a czym oni.

Dzieki serdeczne. A czy pytaja o takie rzeczy jak ksiegowosc to znaczy czy sie na tym znam i czy pytaja czegos odnosnie planu finansowego firmy zawartego we wniosku. Trzeba cos opowiadac o zakupach, ktorych bede dokonywal w ramach dofinansowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze możesz powiedzieć, że są to sklepy partnerskie, Ty obsługujesz i sprzedajesz towar sieci, a w zamian masz prowizję :D

Skoro obsługujesz sklep i masz za to prowizję to chyba nie jesteś bezrobotny !

A jak obsługa sklepu polega na użyczeniu domeny i miejsca na serwerze, gdzie będą pliki "pobierające" towar z właściwego sklepu, a Ty raz na kilka miesięcy wypłacasz sobie prowizję, to masz pracę czy nie?

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Się ładnie temat rozrósł. Mnie jeszcze jedna sprawa zastanawia odnośnie poręczenia. Jest tam opcja "akt notarialny o poddaniu się egzekucji przez dłużnika." może ktoś powiedziec o co chodzi ? Myślałem, że to trzeba np. auto w zastaw dać, ale to chyba inna opcja.

Bo u mnie był i jest problem z poręczeniem. Gotówki nie mam, znajomych co by mi poręczyli też nie i największy problem z tym zabezpieczeniem jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się ładnie temat rozrósł. Mnie jeszcze jedna sprawa zastanawia odnośnie poręczenia. Jest tam opcja "akt notarialny o poddaniu się egzekucji przez dłużnika." może ktoś powiedziec o co chodzi ? Myślałem, że to trzeba np. auto w zastaw dać, ale to chyba inna opcja.

Bo u mnie był i jest problem z poręczeniem. Gotówki nie mam, znajomych co by mi poręczyli też nie i największy problem z tym zabezpieczeniem jest.

Jest to stosunkowo łatwa do uzyskania i tania forma zabezpieczenia. Nie angażujesz środków własnych oprócz tego co wydasz na notariusza.

Ale np. u mnie urząd wymagał dodatkowo do tego jeszcze jednego poręczyciela.

zrób to jeszcze raz pożegnasz się z forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dziś do UP w Krakowie pytać o to własnie wsparcie z UP na rozpoczęcie działalności.

Wszystko pięknie tylko pani mi powiedziała, że aktualnie nie ma naboru ;) Ostatni był w lutym tego roku i nie wiedzą czy będzie jeszcze kolejny w 2010.

Wiecie może jak to było w poprzednich latach? tylko jeden nabór na rok? Czy może po prostu kobieta mnie spławiła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tam opcja "akt notarialny o poddaniu się egzekucji przez dłużnika." może ktoś powiedziec o co chodzi ?...

Chodzi o to, że jak Ci nie wyjdzie, a taki akt notarialny o poddaniu się egzekucji dostarczyłeś jako zabezpieczenie dofinansowania, to urząd bez sprawy w sądzie, bez ceregieli uderza do komornika i komornik robi swoje ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Rozmawiałem z znajomym, który ubiega się właśnie o dofinansowanie w UP.

W Poznaniu, w chwili obecnej samo złożenie wniosku to najmniejszy problem.

Znacznie trudniej dostać się na obowiązkowy, dwu tygodniowy kurs prowadzenia działalności.Przed złożeniem samego wniosku o dofinansowanie, trzeba przejść te szkolenie.Ilość miejsc w stosunku do chętnych, wynosi 1:10.Podobno trzeba czekać nawet ponad pół roku, na samo miejsce w szkoleniu - i tu w ogóle nie jest uwzględniony czas, na samo rozpatrzenie wniosku.

Jak to wygląda w innych miastach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności