Skocz do zawartości

PierwszeMiejsce.pl - tajmenica sukcesu


fahofiec

Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu, wpisując w Google "pozycjonowanie" na pierwszej pozycji niezmiennie pojawia się serwis www.pierwszemiejsce.pl, którego nigdy wcześniej nawet nie widziałem w wynikach. Taka nazwa domeny w połączeniu z miejscem w wyszukiwarce ma wręcz piorunujący efekt marketingowy, co zapewne generuje spore zyski tej firmie. Bardzo mnie więc ciekawi, w jaki sposób udało im się tak szybko wybić na szczyt w Google na tak oblegane słowo kluczowe i utrzymać tę pozycję. Po przejrzeniu linków w Yahoo widać, że zdecydowana większość odnośników pochodzi ze zwykłych systemów wymiany linków, podczas gdy ostatnio sporo mówi się o niebezpieczeństwie ich stosowania i spadku mocy. ;) Są też komentarze na blogach z linkiem. Nie zauważyłem ani zbyt wielu artykułów pozycjonujących, ani innych wynalazków (może czegoś nie dostrzegłem?). Czy to możliwe, żeby samym SWL uzyskać taki efekt... :(

Bardzo płatny katalog stron oparty na WordPressie.


Naukowo o kulturystyce i fitness w serwisie FitnessLab.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fahofiec , myślę że temat jest bez sensu chyba że strona jest twoja ,

- myślę że analizowanie na forum publicznym działań konkurencji jest nie na miejscu

- chyba nie chciałbyś żeby cię ktoś rozebrał na czynniki pierwsze i wypisywał na forach jak to sobie radzisz lub też nie radzisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fahofiec , myślę że temat jest bez sensu chyba że strona jest twoja ,

- myślę że analizowanie na forum publicznym działań konkurencji jest nie na miejscu

- chyba nie chciałbyś żeby cię ktoś rozebrał na czynniki pierwsze i wypisywał na forach jak to sobie radzisz lub też nie radzisz

Myślę, że on chce dać pożywkę podpie... życzliwym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fahofiec , myślę że temat jest bez sensu chyba że strona jest twoja ,

- myślę że analizowanie na forum publicznym działań konkurencji jest nie na miejscu

- chyba nie chciałbyś żeby cię ktoś rozebrał na czynniki pierwsze i wypisywał na forach jak to sobie radzisz lub też nie radzisz

Wątek ma bardziej charakter edukacyjny, wiele podobnych tematów było już na forum i nikomu to nie przeszkadzało, a podana strona może posłużyć jedynie jako punkt wyjścia do bardziej ogólnej dyskusji. ;)

Bardzo płatny katalog stron oparty na WordPressie.


Naukowo o kulturystyce i fitness w serwisie FitnessLab.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem , tylko że ktoś się przy niej urobił i żeby przez przypadek nie zaszkodzić jego pracy , tak jest moje zdanie na tema

Zgadzam się z tym, ale uogólniając... Jeśli ta firma szczyci się swoimi wynikami, jest w top1 na pozycjonowanie to moim zdaniem sama się powinna wybronić (wobec Google).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak , ale z tego co widzę to google dba o jakość wyników , a nie o sposób ich utworzenia , czyli jeśli masz stronę o pozycjonowaniu w top pozycjonowanie to ok nikt nie ma zastrzeżeń zgodność z wynikami została zachowana , gorzej jak już się zaczyna gadać o tym jak zostało to zrobione to może jakiś głupek przeczytać i sobie posprawdzać ;) w sensie dajemy mu na tacy co się tam ciekawego działo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fahowiec po Twoich wypowiedziach mocno wątpie w Twoja nawet "fahowość" :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta strona nie jest nowa na 1 miejscu, byli tam już od dość dawna, tyle że od jakiegoś czasu mieli chyba jakiś mini filtr i wylądowali na 2 stronie, szybko jednak powrócili.

Serwis po prostu jest dobrze wypozycjonowany, a jak to już nie moja i twoja sprawa, to że mają dobrą domenę świadczy też o tym że wiedzą co robią, i nie znaleźli się tam z przypadku.

Nie wiem co mamy w tym wątku ocenić, dla mnie nie ma tu nic niezwykłego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka zasada, ze nie "romawia się o nieobecnych" - a stwierdzenia takie, ze sami powinni się wybronić jak coś wobec Google to już poniżej krytyki!. Na pewno? To pokaż linki do wszystkich Twoich stron, całego zaplecza i zobaczymy jaką to tam masz jakość linków etc.

Ja proponuję wątek zamknąć.

Takie moje zdanie. Pozdrawiam.

Nieruchomości bez pośredników? Tylko NoBroker.pl - platforma ogłoszeń bezpośrednich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności