Skocz do zawartości

Znalezione w spamie


SirZooro

Rekomendowane odpowiedzi

Takie coś wygrzebałem wśród spamu na jednym z wordpressów:

to: Admin - If You want to delete your site from my spam list, please sent url of your domain to my e-mail: stopspam[AT]mymail-in.net

Czyżby gościa ruszyło sumienie? :)

Polecam moje pluginy do WordPress'a: WyPiekacz, Meta SEO Pack, User Locker, Google Integration Toolkit i wiele innych :)

Poradnik Webmastera ‰ Ostatnio na blogu:

PoradnikWebmastera-Blog.1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie coś wygrzebałem wśród spamu na jednym z wordpressów:
to: Admin - If You want to delete your site from my spam list, please sent url of your domain to my e-mail: stopspam[AT]mymail-in.net

Czyżby gościa ruszyło sumienie? :)

Zasada jest prosta. Nie spodziewałeś się takiej wiadomości traktuj to jako spam. Żaden spamer nie odpuszcza, dlatego to co przychodzi na moją skrzynkę niespodziewanego wywalam odrazu bez czytania, bo wiem, że to nie do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo wiem, że to nie do mnie.

a jak rzeczywiście coś wygrałeś ;) to będziesz stratny

Tak, tak - ile to już razy każdy z nas stał się posiadaczem 1 mln of US dollars? Ale niestety nie chcielismy nagrody, tylko przez to, ze cała procedura wymagała ściągniecia z naszej karty 50$ oraz podania jej danych :)

Ale jesteśmy głupi :P Tyle pieniędzy :P ehehehe..

Nieruchomości bez pośredników? Tylko NoBroker.pl - platforma ogłoszeń bezpośrednich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo wiem, że to nie do mnie.

a jak rzeczywiście coś wygrałeś ;) to będziesz stratny

Tak, tak - ile to już razy każdy z nas stał się posiadaczem 1 mln of US dollars? Ale niestety nie chcielismy nagrody, tylko przez to, ze cała procedura wymagała ściągniecia z naszej karty 50$ oraz podania jej danych :)

Ale jesteśmy głupi :P Tyle pieniędzy :P ehehehe..

To takie metody są jeszcze praktykowane? Przyznam, że od kilku ładnych lat nic "nie wygrałem" (nie dostałem takiej wiadomości) :P.

Sprawdź liderów systemów wymiany linków:

linkme.pl (stały), gotlink.pl (rotacyjny)

alexain.jpgalexaol.jpgalexaat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności