Skocz do zawartości

System wymiany linkow a jakosc strony


salwek

Rekomendowane odpowiedzi

Lolki Google nie zabrania pozycjonowaniać nawet zaleca zatrudnienie pozycjonera

https://www.google.com/support/webmasters/b...mp;answer=35291

Jeśli rozważasz zatrudnienie SEO, im szybciej to zrobisz, tym lepiej. Idealną okazją do tego jest zmiana wyglądu witryny lub planowane uruchomienie nowej witryny. W ten sposób razem z SEO możesz zagwarantować, że Twoja witryna będzie od podstaw przyjazna dla wyszukiwarek. Dobry SEO może także pomóc ulepszyć istniejącą witrynę.

Więc czego się spierać, katalogi, precle, swl to wszystko linki.

Skoro Google nie mówi, że SEO jest złe, wręcz mówi, że jest dobre. To chyba wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc czego się spierać, katalogi, precle, swl to wszystko linki.

Skoro Google nie mówi, że SEO jest złe, wręcz mówi, że jest dobre. To chyba wszystko ok.

Za Swl łatwo dostać filtr (moim zdaniem to kwestia czasu, aby inne systemu zaczęli namierzać), bo chyba najłatwiej zauważyć że te linki nie są naturalne, a teorytycznie google zlicza tylko takie :)

P.S. Skoro już jeden dostał w tyłek to dla innych tylko kwestia czasu, to moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lolki Google nie zabrania pozycjonowaniać nawet zaleca zatrudnienie pozycjonera

https://www.google.com/support/webmasters/b...mp;answer=35291

Mnie rozbawił ten tekst

# Wystrzegaj się firm SEO, konsultantów i agencji, które przysyłają nieoczekiwanie wiadomości e-mail.

O dziwo, my też dostajemy spam o treści:

,,Szanowni Państwo google.pl!

Odwiedziliśmy Państwa witrynę i stwierdziliśmy, że nie jest wymieniana w większości najważniejszych wyszukiwarek ani katalogów..."

Jednak nie doczytałem się, że można tworzyć własne zaplecze do linkowania stron klientów

Co do linków z swl to na blogu googlasa czytałem że nie mozna nimi zaszkodzić konkurencji a tym samym linkując własną stronę. Co najwyżej w przypadku wykrycia linki takie mogą być zignorowane przy ustalaniu pozycji strony.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu promocja systemu przez jego właściciela.

salwek jeśli możesz to unikaj takich domen ponieważ nie wiesz jak ta domena była traktowana. Tak samo jak nie kupuje się domen po farmach linków czy innych wynalazkach.

Przeszłość sprawdź w archive.org a jeśli jej tam nie ma to trudno, znajdziesz tylko wczesne kopie w google ale nie będziesz wiedział co było wcześniej.

Google kara strony za udział w SWL i to w każdy sposób, czy masz na niej SWL czy je otrzymujesz, choć sprzedawcy pnktów powiedzą inaczej ale tak jest dla tego SWL trzeba używać ostrożnie bo istnieje ryzyko kary sporo większe aniżeli używając metod dotychcas stosowanych (katalogowanie, zaplecze itp).

To jak to jest bo juz sie pogubilem. Mam powiedzmy 100 stron i powiedzmy w kilku jezykach i powiedzmy ze po ostatnim udejcie srednia PR na moich strona ktore maja zainstalowane SWL jest ~3.321.

Jesli dbam o to zaplecze nie nawalam adderami lub innymi wynalazkami to jak dla mnie to te domeny maja wartosc i niejednokrotnie sa to wartosciowe serwisy.

Czyli co dla googloludkow jakikolwiek system zainstalowany na stronie zniza ja do kategori smiecia mimo ze strona przedstawia wartosc???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

salwek jak już powiedziałem , czy linkujesz z katalogów precli czy tez zaplecza specjalnie do tego celu stworzonego czy tez z SWl to narażasz się na filtra, ale nie dlatego że używasz SWL ale dla tego ze pozycjonujesz stronę. Tak napawdę nie wiemy za co są filtry ile jest ich wszyskich rodzajów, poptostu są i musisz je skalkulować a żeby to zrobic to muisz robic nie jedną domene a kilka

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann wedlug twojej teori 99% katalogow mini 2.0 powinno dostac juz dzis bana bo jak dla mnie do nieczego wiecej nie nadaje sie ten skrypt niz do pozycjonowania i nie musze pracowac w google zeby to wiedziec. To samo sie tyczy 80% wordpressow w necie a takze 70% phpmydirectory, phpld itd.

Mysle ze google wzielo poprawke ze nie sa w stanie powstrzymac jednak SEO, zaden robot nie dorowna czlowiekowi a zwlaszcza pomyslowosci Polakow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lolki i znowu ludzi okłamujesz, nie raz sie zastanawiam czy Ty naradę pozycjonujesz jakieś strony czy pracujesz jako suport w G

Pokaż mi lolki w którym miejscu G pisze ze można pozycjonować strony a przyznam Ci racje albo przestań wreszcie wciskać kit ze linkiowanie stron z SWL ma jaki kolwiek negatywny wpływ na strony

Xann ty w imię promocji systemu piszesz nawet że za zbyt szybki przyrost linków nie można dostać filtra.

Jeśli jutro byś zaczął sprzedawać wędki to w co drugim Twoim poście na forum czytalibyśmy że pozycjonowanie polega na łapaniu ryb.

Lolki Google nie zabrania pozycjonowaniać nawet zaleca zatrudnienie pozycjonera

https://www.google.com/support/webmasters/b...mp;answer=35291

Jeśli rozważasz zatrudnienie SEO, im szybciej to zrobisz, tym lepiej. Idealną okazją do tego jest zmiana wyglądu witryny lub planowane uruchomienie nowej witryny. W ten sposób razem z SEO możesz zagwarantować, że Twoja witryna będzie od podstaw przyjazna dla wyszukiwarek. Dobry SEO może także pomóc ulepszyć istniejącą witrynę.

Więc czego się spierać, katalogi, precle, swl to wszystko linki.

Skoro Google nie mówi, że SEO jest złe, wręcz mówi, że jest dobre. To chyba wszystko ok.

A czy ja gdzieś napisałem że google zabrania pozycjonowania? Nie poddawaj się sugestiom Xanna. Google zabrania prawie wszystkiego co robimy jednak na niektóre rzeczy przymyka oko. Poczytaj parę wywiadów i będziesz wiedział jakie to są rzeczy a jakich rzeczy nie lubi.

Po prostu z SWLami trzeba uważać i używać ich z głową mając świadomość ryzyka jakie niesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności