Skocz do zawartości

Ban na moderowany katalog - za co ?


mmr88

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba wiadomo ,że utrata reputacji w oczach Google skutkuje sankcjami - filtr/ban. Mam nadzieje, że to zrozumiałe, chyba ,że Ty rozumiesz to inaczej.

Utrata reputacji nie mówi o filtrerze ani o banie tylko o utracie reputacji.

:)

Dlaczego jednego fragmentu trzymacie się tak kuroczowo a innych nie widzicie.

.....Aktualizacja: można by pomyśleć, że skoro SWLe przekazujące PageRank wychodzą poza zasady Google, to wykupując na przykład rotacyjne linki i zgłaszając raport spamu można zaszkodzić konkurencji. Ponieważ jednak bierzemy większą ilość sygnałów pod uwagę, takie działanie na niekorzyść innych webmasterów jest skuteczne wyłącznie w teorii.....

Właśnie ten fragment idealnie pasuje do ciebie i Twojego polecania linkowania konkurencji.

W tym urywku nigdzie nie pisze że Google zezwala na linkowanie, pisze że się broni przed właśnie praktykami do których namawiasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ban mógł pójść z wielu przyczyn. Ot choćby linki w treści po lewej wyglądają jak w boksach linkme. Ktoś posłał spam raport a jakiś mało rozgarnięty pracownik googla zbanował. Mi banowali zwykłe strony więc czemu nie miałby i katalog polecieć ?

Pisz do google o ponowne rozpatrzenie.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym urywku nigdzie nie pisze że Google zezwala na linkowanie, pisze że się broni przed właśnie praktykami do których namawiasz.

to znajdz mi urywek gdzie zezwala na pozycjonowanie stron , kiedy Ty wreszcie zrozumiesz ze google uznaje tylko naturalne linki , no chyba ze też nie wiesz co to znaczy naturalny link

ps. i nie zapomnij ze dziś podałeś ludziom na tacy jak się filtruje konkurencje

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to znajdz mi urywek gdzie zezwala na pozycjonowanie stron

Znajdz mi urywek gdzie zabrania jakich kolwiek praktyk związanych z pozycjonowaniem.

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann weź Ty sie naucz raz na zwasze, Google nie popiera pozycjonowania, popiera natomiast podnoszenie pozycji strony w rankingu... :)

dlatego ja już od dawna nie pozycjonuje stron, ja podnosze ich pozycję w rankingu :]

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumując. Filtry i Bany dostaje się za nic... Tutaj akurat działania konkurencji bym raczej wyeliminowal bo 3 tygodniowy katalog nie jest chyba dla nikogo konkurencja. Chyba ze sa ludzie ktorym sie nudzi i wysylaja SPAM Raporty na wszystko co znajda w sieci, czego tez nie mozna wykluczyc :). Do kazdej strony mozna sie przyczepic na upartego.

Postaw sobie 10 katalogow wtedy nie bedziesz plakal jak jeden sie na bana zalapie. Z tym o ktorym mowa, zglos re-inclusion.

Poza tym jakbym byl pracownikiem Gugla i odwiedził poraz tysięczny katalog na skrypcie "qlweb" czy "otwarty mini", to chyba nie zastanawiałbym sie czy katalog taki powstal dla uzytkownikow internetu, czy dla wyszukiwarek. Jest tego pelno w sieci i zaden nie wnosi niczego nowego, nawet jak jest moderowany.

Sam dobrze wiesz po co postawiles ten katalog.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym urywku nigdzie nie pisze że Google zezwala na linkowanie, pisze że się broni przed właśnie praktykami do których namawiasz.

to znajdz mi urywek gdzie zezwala na pozycjonowanie stron , kiedy Ty wreszcie zrozumiesz ze google uznaje tylko naturalne linki , no chyba ze też nie wiesz co to znaczy naturalny link

ps. i nie zapomnij ze dziś podałeś ludziom na tacy jak się filtruje konkurencje

A gdzie ja napisałem że zezwala???

Hahahaha ja podałem jak się filtruje? Xann nie kompromituj się, bo chyba bardziej niż wystawiając domeny z konkurencyjnego systemu donosicielowi nie można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha ja podałem jak się filtruje? Xann nie kompromituj się, bo chyba bardziej niż wystawiając domeny z konkurencyjnego systemu donosicielowi nie można.

a już ci odświeżam pamięć jak byś zapomniał gdzie napisałeś jak zafiltorwać domenę konkurencji proszę https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...st&p=500746

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę założony błachy temat a tu sie ostra slowna walka wywiazala. Ogolnie filtrowanie konkurencji w momencie, gdy sobie pozycjoner nie radzi z jej wyprzedzeniem to i tak moim zdaniem chwyty ponizej pasa. Tacy ludzie to juz nie pozycjonerzy tylko lamerzy, chyba, ze wyznaje sie zasade, w imie ktorej po trupach mozna sie piac na pierwsze pozycje. Po co wogole te forum istnieje, jak i tak jeden drugiemu nie pomaga, tylko zastanawia sie po cichu jak go wykonczyc i wpakowac w filtr... żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lolki : Nie to nie do Ciebie bylo, tylko do tych, ktorzy stosuja takie techniki. Po prostu czytajac o filtrowaniu konkurencji, zamiast pozycjonowaniu swojej strony coraz mniej przestaje sie dziwic, ze ludzie na tym forum boja sie podawac adresow stron, ktorych dotycza pytania. Zawsze sie moze przeciez znalezc "frajer" ktory dla zabawy zasypie ta strone linkami.

Xann : to, że ktos (obojetnie kto) niby teraz ujawnil wielka tajemnice pakowania ludzi w filtry to cos tak strasznego dla Ciebie?? Obojetnie kto to byl, to wychodzi na to, ze Twoje narzedzie do pozycjonowania (SWL) moze sie nagle obrocic przeciwko Tobie...

Skoro mniej doswiadczeni pozycjonerzy chca uzyskac na tym forum porady i dowiedziec sie jak pozycjonowac, to powinni uzyskac tez informacje na inne tematy, ktore jak widac byly do teraz slodka tajemnica niektorych uzytkownikow. Przeciez dobry "pozycjoner" nie zdradzi swoich sekretnych technik, ktore przyniosly mu sukces w pozycjonowaniu.

Ciesze sie, ze pozycjonuje stronki, ktore nie sa polskie, bo wychodzi na to, ze zasady jakimi kieruja sie pozycjonerzy tutaj, ktorzy de facto powinni trzymac sie razem i pomagac sobie na wzajem wymieniajac sie doswiadczeniami sa gorsze od zasad, ktorymi kieruje sie samo Google. Zamiast wykorzystywac algorytm wyszukiwarki do filtrowania lepszych od siebie, niech tacy pseudo pozycjonerzy zabiora sie do wykorzystania algorytmu do zwiekszenia pozycji swojej strony.

W innych krajach SWLe nie sa cale szczescie tak popularne jak u nas. Walka dzieki temu jest uczciwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po cholere kłócicie się o EWEBA jak temat dotyczy czegoś innego. weźcie grabki, szpadelek i wiaderko i idzcie do innej piaskownicy.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności