Skocz do zawartości

szczyt skurwy.....stwa w branży SEO


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

tu nie chodzi o ciekawość :)

jak ktos oferuje 1/3 ceny i utrzymuje pozycje, to Klient tylko zyskuje i niech będzie, że to jest OK wolny rynek

jak ktoś jednak podbiera Klienta, który znika z pozycji, to taka firma powinna zwijać interes...

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety takich patałachów będzie coraz więcej.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby zobaczyc na jakie frazy sie ktos pozycjonuje nie trzeba byc wlascicielem SWLA tylko odswiezyc troche razy jakis smietniczek i poczytac stopke

Xann masz te dane poprostu bez odswiezania - inni musza kombinowac

co do wolnego rynku - to co chwile dostaje maile z firm SEO na pozycjonowanie, coniektore naprawde zalosne - wiec, jak ktos ma swiadomosc = 0 na temat pozycjonowania to pewnie sie skusi

wiec bardziej bym szedl w kierunku edukacji klientow i ich obslugi

poprzednia firma SEO, ktora nas pozycjonowala ograniczala sie jedynie do wysylania faktur raz w miesiacu i raz na jakis czas do podwyzek za banalne frazy kosili niemilosierne pieniadze

skontaktowali sie dopiero jak im wyslalem rezygnacje :) - ze o co chodzi, jak to itd... (ogolnie wesola historia)

wiec jak chcecie utrzymac klienta to go nie zlewajcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat podałem do dyskusji czy przyniesie jakieś efekty czy nie , czy firmy zaprzestaną tego procederu czy wręcz przeciwnie inne zaczną czas pokaże , ale Panie i Panowie o tym trzeba dyskutować żeby takie elementy nie stały się normą

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann jak sie powiedziało A trzeba powiedziec B, nie pisz jakaś duża firma tylko pisz jaka to firma, czasem jakiś Klient tu wpada, będzie byc moze miał ofertę tej super firmy... i jej podziekuje...

Zakręcony,

stawiam dolary przeciw orzechom, że była to Sunrise. Ale to byłby tylko mój educated guess :)

Xann,

jeśli faktycznie robią tak, że dzwonią tylko do właścicieli już wypozycjonowanych stron, żądając marnej stawki z założeniem, że 1) nie będą pozycjonować stron y,2) zgarną jakiś grosz z tego że strona już przez kogoś była pozycjonowana, to nie jest to podejście ani etyczne ani przyszłościowe. Grożenie takiej firmie jednak nic nie da, pozostaje uświadamianie klientów na cyzm polega pozycjonowanie i czym potencjalnie grożą migracje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann - nie zaprzestana nigdy - spore firmy zatrudniaja przedstawicieli - oni sa zatrudnieni w wiekszosci na zasadzie

bardzo mala podstawa plus premia za wyniki - maja bazy danych plus wlasna inwencja i heja - on ma sprzedac usluge - nie wazne jakim kosztem i co naopowiada

niestety zyjemy w takich realiach i takie sytuacje sa coraz czestsze w wielu branzach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam co po niektórych to widzę, że mają problem z odróżnieniem zasad wolnego rynku z naciągactwem.

Jak ktoś wam cegłówkę zamiast zakupionej wieży stereo przyśle, bo kupicie ją najtaniej to też to wolnym rynkiem nazwiecie ? Zacznijcie trochę myśleć nad tym co robicie bo ten kraj już całkiem na psy zejdzie.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Visioner,

Xann, czy to firma na S, jak słoneczko??

Hm, ciekawa sprawa. Mój znajomy który zajmuje się marketingiem w niewielkiej firmie zdecydował się jakieś pół roku temu na zmianę firmy, która ich pozycjonowała właśnie na firmę o nazwie na S, jak słoneczko. Nie pytałem czy to oni zgłosili się do niego, czy on sam szukał, ale podejrzewam, że to pierwsze. W tej chwili jest niezadowolony z efektu, bo spadł na większości dla niego ważnych SK, a nie ma możliwości wycofania się z umowy.

Jedna rzecz mi się nie zgadza: potencjalna taniość oferty. Przynajmniej odniosłem wrażenie, że firma S jak słoneczko raczej taniością nie grzeszy. Ostatnio widziałem umowę na 2900 + VAT za słowa kluczowe, które wypozycjonowałem znajomemu w dwa miesiące raczej niewielkim swoim nakładem nakładem (3-5 linków w tygodniu x 8 tygodni). Umowa była na 30 miesięcy + życzyli sobie 6 miesięcznego okresu wypowiedzenia (z "karnym" przedłużeniem umowy o 9 miesięcy w wypadku spóźnienia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakręcony,

stawiam dolary przeciw orzechom, że była to Sunrise. Ale to byłby tylko mój educated guess :)

Nie , nie jest to firma Słoneczko.

Klienta przekonali mówiąc ze mają certyfikat Google nie mówiąc dalej ze tyczy się adwords , jedyne co mnie wkurza to jest to ze robli to z premedytacją bo wiedzieli co robią , nie wierzę w zbieg okoliczności i właśnie taka praktyka szalenie mi się nie podoba.

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli ktoś wyśle cegłowkę zamiast wiezy to mamy naciagactwo i to trzeba tępić niezaleznie od branży

ale jeżeli ktos faktycznie wysle wieże za mniejsze pieniądze niż oferuje Ci inna firma to jest to wolny rynek i sprawa tego co wysyła po nizszej cenie i nic firmie sprzedającej drożej do tego :)

edit: Xann podaj nazwę firmy, albo dalej możemy sobie gadać o teorii...

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności