Skocz do zawartości

szczyt skurwy.....stwa w branży SEO


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Zakręcony Ty faktycznie nie zrozumiałeś co Tomek napisał. Dał informację, że nie może jako administrator zajmować się oceną współpracy innych firm z klientami i klientami systemu. To byłoby zbytnio mocnym polem do nadużyć.

Jeż pewno zaproponował bo jako system o marginalnym znaczeniu chciałbym pokazać się jako ten, który się liczy obok Seo Net i Weblink. Widać, tak już Jeż lubi podcierać się logosami i udawać dobrego zwierzaka. Żartem piszę bo w końcu kosz.

Czacha to ładnie napisał odnośnie Jeża, lepiej niech Jeż skupi się na Swoim systemie i poprawie błędów niż traci czas na inne wątki. Bo jak poczytałem o tym odświeżaniu zaplecz to doszedłem do wniosku, że stara technologia Gooru.pl szybciej obrobiłaby te domeny. Chyba ręcznie bym już to zrobił szybciej, a skryptem to już znacznie szybciej.

Dlatego Czacha słusznie zauważył dziwne zapędy a Tomka podejście jest zupełnie prawidłowe. System nie powinien ingerować w problemy pomiędzy klientem użytkownika systemu, nawet jeżeli ten wcześniej podebrał tego klienta. Jednak nie wszyscy doceniają usilne starania adminów E-weblink i niechęć do ingerowania w takie sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że znowu większości się nudzi.

Opisana sytuacja ma dwa aspekty. Zupełnie inną sprawą jest przejmowanie klientów od firm kusząc je lepszymi warunkami (jedni nazywają to sku....em a inni wolnym rynkiem i konkurencja) a niewywiązanie się z umowy i nierzetelne jej realizowanie.

W tym wypadku klient padł ofiarom własnej chciwości gdyż nie zastosował zasady "jesteśmy za biedni aby kupować tanie rzeczy" to czy został omamiony czy nie nie ma znaczenia tak właśnie działa skuteczny marketing. Nie oszukujmy się w wielu przypadkach jest to polowanie na jelenia.

Ja mam takie założenie wole współpracować z mniejszą ilością firm ale takich które cenią moje usługi i moje zaangażowanie w ich rozwój i firmę.

Ktoś kto rezygnuje z usługi dla paru złotych nie zasługuje na moje zainteresowanie.

Nie ma co się złościć i tupać nogami trzeba robić swoje dalej, i odróżniać konkurencje od hien. Warto również wsiąść pod uwagę winę klienta w tym całym procederze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja bardziej łopatologicznie poproszę.

ależ służę:

wpada Xann na PiO i pisze:

o jej uważajcie bo jest duża firma X, która odebrała mi Klienta i spowodowała, że Klient spadł w wynikach...

wpada jez pisze:

Xann, jak taka firma odebrała Ci Klienta i zawaliła Klientowi stronę, to wyslij im ostrzeżenie, że to nie ładnie, a jak oleją te ostrzeżenie i znowu Ci zabiora Klienta, to daj sygnał do właścicieli SWLi i może wspólnie ich załatwimy, a ich Klientami sie podzielimy

wpada znowy Xann:

odpowida jezowi: że w jego systemie taki numer nie przejdzie, bo każdy może linkować te same frazy co On, szkoda tylko, że jezowi nie chodzi o konkurencyjne frazy, a o linkowanie byłego Klienta i to kiepskie skoro strona wyleciała...

potem wpada webwriter:

i pisze że Xann ma racje, a ja nie rozumiem Xanna...

to tak w wielkim skrócie :)

wniosek? no Xann nie tylko jest cholernie tolerancyjny wobec firm, które przejmują Klienta, co oznacza, że wie co to wolny rynek i to mu sie chwali, ale i nie ma nic do tych firm, ktore po przejęciu Klienta potrafią spartolić pracę Xanna wykonywaną przez kilka lat i rzucają cień na branżę :]

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wniosek? no Xann nie tylko jest cholernie tolerancyjny wobec firm, które przejmują Klienta, co oznacza, że wie co to wolny rynek i to mu sie chwali, ale i nie ma nic do tych firm, ktore po przejęciu Klienta potrafią spartolić pracę Xanna wykonywaną przez kilka lat i rzucają cień na branżę :]

no teraz rozumiem , ale czy jestem tolerancyjny ? to się okrze :)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann no w poprzednim poscie napisałem to samiutko, i nie myśl, że będe zawsze rozbijał Ci na czynniki pierwsze posty w ktorych jest więcej niż kilka zdan :]

podaj nazwę firmy lepiej, a nie partyzantkę szykujesz...

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakręcony obiektywnie odpowiem.

Nie jest fer, że Tomka podpuszczacie. Sam pisałeś, robisz partyzantkę.

Partyzantką jest wpuszczanie Tomka w maliny i namawianie go do ujawniania danych firmy.

Moim zdaniem byłby to jego błąd. Bowiem to klient tylko może ocenić.

Opisał proceder i słusznie, nie do końca zgadzam się z formą z jaką to zrobił ale brawo, że o tym pisze. Szkoda tylko, że w ten sposób, bo być może z ważnej informacji straciliśmy wątelk na poczet przepychanek.

Tutaj Tomka rozumiem, nie uważam by powinien podawać nazwę. Nie jest uprawniony.

Nie podoba mi się tylko język, ale chyba Tomek już tak ma i mam nadzieje, że przyjmie moją ocenę bez gniewania się.

W mojej ocenie wątek cenny. Szkoda, że przedstawiony w taki sposób jak i dyskusja pozostałych rozmówców pozostawia wiele do życzenia.

Dlatego koledzy, nie chodzi o dane firmy tylko o proceder. Uważam, że Tomek powinien troszkę ochłonąć i dopiero napisać wszystko na nowo w innym tonie a przekaz byłby dużo lepszy.

Nie obraźcie się, nie mi krytykować ale używacie języka, który zniechęca do czytania i przyswajania pewnych informacji. Te ciągłe sprzeczki, a nawet moje słowa czasami odbieracie jako ataki. Tylko dlatego, że mimo języka Tomka staram się zrozumieć co chce powiedzieć.

Bądźcie solidarni i nie chodzi mi tutaj o jakieś kodeksy. Solidarni to tacy, którzy pomogą przekazać informację o negatywnych działaniach i tacy, którzy coś zrobią by uświadomić takich klientów.

Cóż robicie dla tej branży?

Dla mnie więcej szumu niż dobrego, więcej czarnego pr niż dobrego.

Macie jednak pretensje do wszystko wokół.

Nie jesteście spójni przez co takie właśnie firmy tak działają.

Szacun

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czachapl, nie ma problemu, znowu coś mylisz, nikt nie pisał o monopolu w tym wątku ;)

jedyne co ktos napisał, to o pewnej mozliwości przeciwdziałania takim firmom, które jak to napisał gielo sprzedają cegłę zamiast obiecanej wieży...

można zadać pytanie, po co przeciwdziałać? a chociarz by poto, aby Klienci nie myśleli, że wszyscy sprzedawcy wież to tacy ceglarze :wacko:

webwriter napisałeś Moim zdaniem byłby to jego błąd. Bowiem to klient tylko może ocenić. może rozwinąc co może ocenić?

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....

jedyne co ktos napisał, to o pewnej mozliwości przeciwdziałania takim firmom, które jak to napisał gielo sprzedają cegłę zamiast obiecanej wieży...

można zadać pytanie, po co przeciwdziałać? a chociarz by poto, aby Klienci nie myśleli, że wszyscy sprzedawcy wież to tacy ceglarze ;)

....

bardzo dobrze powiedziane , nie każdy z nas Panowe to ceglarz

Z cytatu Xann trochę trudno się zorientować kto sobie robi jaja, Ty czy ja? . Pokaż źródło.

https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...st&p=501164

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie mi o to chodziło by naszej branży nie kojarzono z banda dzieciaków którzy patrzą tylko jak by tu jelenia ustrzelić i zarobić szybko kilka groszy na piwko ze swoja panienką.

Niestety ale tak już jest przyjęte chyba w każym społeczeństwie, że ocenia się ogól a nie poszczególnych zleceniobiorców.

To tak jak z innego wątku. Zawalił jeden serwer a wszyscy uważają że to zała firma jest do xxxx ignorując wszelkie tłumaczenia.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności