Skocz do zawartości

szczyt skurwy.....stwa w branży SEO


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

Jest bardzo skuteczna metoda obrony przed takimi typami. Należy najpierw uświadomić klienta czym jest seo/sem. Następnie trzeba tak dobrać mu kampanię (i ją zrealizować), aby klient zarabial na tym na tyle dużo, by nie miał odwagi kombinować dla kilkuset złotych. Moi klienci tez takich ofert dostają od metra, czasem nawet mi je przesyłają. Tylko ze nie ma ryzyka by się dla 500zł skusili i poszli gdzieś indziej. ZA dużo zarabiają dzięki świadczonym przeze mnie usługom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
właśnie mi o to chodziło by naszej branży nie kojarzono z banda dzieciaków którzy patrzą tylko jak by tu jelenia ustrzelić i zarobić szybko kilka groszy na piwko ze swoja panienką.

i dokladnie trzeba z tym fantem coś zrobić , ogólnie wystarczy zlikwidować anonimowe konta i cisza, ztesztą można porównać watek obecny z równoległym na Goldenie gdzie każdy podpisuje się imieniem i nazwiskiem a fakt i był tez jeden anonim przez sekunde dzis ;)

Nie mniej widać oszałamiające różenice pomiedzy merytoryczną cześcią rozmowy , ale tak jak poiwdziałem juz wcześniej tylko anonimowi są mocni w gębie

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie mi o to chodziło by naszej branży nie kojarzono z banda dzieciaków którzy patrzą tylko jak by tu jelenia ustrzelić i zarobić szybko kilka groszy na piwko ze swoja panienką.

i dokladnie trzeba z tym fantem coś zrobić , ogólnie wystarczy zlikwidować anonimowe konta i cisza

Proponuję zacząć od Giela, któremu oczywiście nie przeszkadza atakować pewien system za brak danych, a którego serwis w stopce urąga zasadom przechowywania danych osobowych*, a kpina z polityki prywatności rozśmieszy pewnie nawet Giodo ;)

* jakbyś się nie napinał to jednak są dane osobowe!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę to takie trudne zrobić sobie taką stopkę ? ???

Nie nie trudne, można nawet powtórzyć Twoją. Pytanie brzmi jak zweryfikujesz a nie co sobie w stopce napiszesz.

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie chcesz zrozumieć, można naprodukować fałszywych stopek do woli tylko jak je zweryfikować? Jak wykazać, że są fałszywe?

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie mi o to chodziło by naszej branży nie kojarzono z banda dzieciaków którzy patrzą tylko jak by tu jelenia ustrzelić i zarobić szybko kilka groszy na piwko ze swoja panienką.

i dokladnie trzeba z tym fantem coś zrobić , ogólnie wystarczy zlikwidować anonimowe konta i cisza

Proponuję zacząć od Giela, któremu oczywiście nie przeszkadza atakować pewien system za brak danych, a którego serwis w stopce urąga zasadom przechowywania danych osobowych*, a kpina z polityki prywatności rozśmieszy pewnie nawet Giodo ;)

* jakbyś się nie napinał to jednak są dane osobowe!

Ja tam nigdy tu anonimowy nie byłem https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=64696 i inne wątki tego typu od przeszło roku

Teraz czekamy na ciebie w kolejności :)

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gielo - mala dygresja - czemu zmieniles od razu stopke po tym jak kilka postow wyzej ktos zarzucil Ci brak danych?

Panowie - nie przesadzajcie. to jest forum, nie mamy panstwa policyjnego - kto chce to podaje swoje dane, a kto nie - nie musi.

aczkolwiek np. w dziale z ofertami jestem za wprowadzeniem danych osobowych - swiadczysz usluge to sie dobrowolnie zidentyfikuj

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały ten wątek jest o d.. potłuc. Domyślam się, że większość z Was jest dorosłymi ludźmi a tu normalnie jak jakiejś przedszkole. Wam się naprawdę tak nudzi ?

Pozdrawiam

Niedrogie wpisy w płatnych, zadbanych, długowiecznych katalogach (hurtem taniej - pisać na PW):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

saggitarrius.pl przeczytaj ten topik od początku a dowiesz się ze nigdy nie byłem nonimowy. stopkę zmieniłem na odpowiedź w innym wątku w którym mówiłem że to robie.

Ludzie czytajcie co się do was pisze

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności