Skocz do zawartości

szczyt skurwy.....stwa w branży SEO


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

A ja powiem tak:

Panowie jesteśmy dorośli i pewien poziom pasuje zachować. Krzykacze są, byli i będą. Każdy kopie pod siebie - wolno mu. Xann dopóki nie oszukuje może robić i głosić co chce, żyjemy w wolnym kraju. Na jego miejscu robiłbym(i 100% z was!) to samo - co ma mówić "e-weblink" jest do d..y, lepiej idźcie do konkurencji? A że ktoś go popiera to dostaje gratyfikacje - nie widzę problemu; samo życie. Ludzie opamiętajcie się, bez jaj. Że ten czy tamten aktor jeździ takim czy takim autem i je zachwala dostając za to kasę to też jest nienormalne?!

Na temat wątku: dla mnie to nie jest s.....wo a oszustwo, naiwni są byli i będą, naszą rolą jest edukacja klientów i budowa zaufania.

Że ktoś zaproponował niższe ceny - wolny rynek

Że ktoś się dał wystawić - jego sprawa i można o tym można dyskutować

Jedyny mój komentarz do pieniactwa Xanna - wziąłeś pieniądze za 3-4 lata pracy? Umowa została wypełniona? To o co chodzi? To mi proszę wytłumacz.

Certyfikaty i władze seo to już jakaś zupełna abstrakcja - owszem można założyć jakąś organizację i dawać znak jakości, ale o cechach(dla niewiedzących - branżowych zrzeszeniach dających prawo wykonywania zawodu) zapomnijcie, takie są realia.

Pozdrawiam i proszę - Panowie to publiczne forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Jedyny mój komentarz do pieniactwa Xanna - wziąłeś pieniądze za 3-4 lata pracy? Umowa została wypełniona? To o co chodzi? To mi proszę wytłumacz.

Zapewne wiesz o co chodzi, pozycjonowanie jest tak specyficzną i wyjątkową dziedziną że jak pozycjonujesz kienta 3-4 lata to potem sam wiesz wysyłasz FV za swoją prace pilnując. Skurwy.....stwo polega na tym że konkurencja wyłapuje wypozyjonowane strony , nie musi nic palcem robić bo wyście już zrobli wszysko i wysyłają FV za wasza prace.

Jedni mówią konkurencja, dla mnie konkurencja jest w pierszych miesiacach pozycjonowania a nie po 3-4 latach jak strona jest przybita gwoździami

Fakt, faktem ze klient wrócił.

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stworzyłem jeden z wielu nicków Webwriter by pokazać, że sztuczne zachwalanie jest nagradzane.

Szuk to ci się udało :aniolek: A ja już myślałem że Xann kogoś zatrudnił do pisania na forum, ale żeby pracować po godzinach :)

A teraz już możesz wracać do swojego pokéball'a :)

Żal Ci tych pokemonów, że nie masz systemu, czy takiego marketingu - bo nie wiem?

Ludzie mają różne priorytety w życiu i uwierz mi na słowo że są tacy dla których kasa jest na dalszym miejscu :)

E:

owszem można założyć jakąś organizację i dawać znak jakości

I takie rozwiązanie było by dobre ale wymagało by akceptacji ze strony środowiska. Klient wybierając ofertę miał by się do kogo zwrócić w sprawie nieuczciwych praktyk. Samo wydawanie takich certyfikatów mogło by być dochodowym biznesem. Ale patrząc realnie na pl_SEO

to i tak wszystko pozostanie na poziomie taplania się w (g*)błocie.

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności