Skocz do zawartości

nowa dodawarka do katalogów


yokokeke

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

po co kolejny automat? bo jak narazie żaden ogólno dostępny skrypt nie dodaje skutecznie. Cena zależy od wielu czynników, nie lubię niczego na wyrost dlateog na razie cena jest nieokreślona, ale napewno nie będzie tyle kosztował co adder.

Finalna wersja myślę, że gdzieś za miesiąc ale to tak optymistycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okey dobra niech będzie automat, ale zapłacę jak skuteczność będzie wysoka a nie 20% , bo jak tam ma wyglądać to wole sam ręcznie katalogować jak, to robię teraz. Czy da radę to przetestować? Czy udostępnisz program dla większej ilości osób teraz? Może jakaś wersja Beta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok quattro jesteś następny do testów. Dzisiaj juz mnie nie będzie na forum ale od jutra rano kontynuacja tematu. Jeszcze słówko na temat ceny. Widzisz sprawa jest ciężka bo zarobić jak najwięcej to jedno. Ale chodzi również żeby nie zasyfić zbytnio dlatego cena musi być niedostępna dla większości trzynastolenich piokemonów, jak również nie za wysoka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3/4 automat no bardzo ciekawe bardzo... :P

To cudo działa z serwera czy aplikacja ?

biorac pod uwage ze jest nowy semi adder, ktory szalu poki co nie robi, sk wiadomo, wiec zobaczy co sie szykuje. pamietam ze na allegro byly juz dodawarki i zawsze byla to straszna kupa.

Jest jeszcze SeoMachina - moim zdaniem program lepszy od SK - co prawda posiada jeszcze kilka bugów ale mam "dobry" kontakt z autorem i wiem że z pełnym zaangażowaniem ulepsza program ;)

Ale dobry (choć tutaj lepiej byłoby powiedzieć przynajmniej przyzwoity) automat który skądinąd jest tylko automatem w 3/4 na pewno się przyda :P

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm. jedna osoba testujaca.... dobrze ze to chociaz mar, bo przynajmniej nie jest to jakis pierwszy lepszy, ale zawsze myslalem ze soft jes testowany przez min kilka/kilkanscie osob... no ale co ja tam wiem. a o seomachine sie nie wypowiadam bo nie znam :P

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez zawsze myslalem, ze do testow oprogramowania autorzy podchodza powaznie, ale chyba jednak moje wyobrazenie ma niewiele wspolnego z rzeczywistoscia. Ja zglosilem propozycje swojej osoby na PW, ale odpowiedzi zero, nawet odmownej...

Autor pewnie mysli, ze czym mniej osob bedzie testowac tym wiecej osob kupi aplikacje zeby program sprawdzic juz po zakupie. No coz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autor pewnie mysli, ze czym mniej osob bedzie testowac tym wiecej osob kupi aplikacje zeby program sprawdzic juz po zakupie. No coz...

hehe, dokladnie, ale zawsze moze zrobic blokade, i np po 3 miesiacach program wygasnie i przestanie dzialac. wtedy w podziekowaniu testerom - za 50% kwoty. :)

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ja powinienem opisywać program, ale coś napiszę. Póki co jest to skrypt, działający jak dodawarka.info lub SEOEAGLE, czyli po zalogowaniu dodaje się projekt, opisy itp. i włącza się dodawanie. Skrypt łączy się z katalogiem, wypełnia formularz itp. dodaje wpis, jeśli napotka problem, np. token prosi o jego wpisanie (nic więcej).

O tym, że testować powinno kilka, jak nie kilkanaście osób pisałem wcześniej. Skrypt wymaga dopracowania, i wprowadzenia jeszcze sporo zmian, autor na pewno wybierze do testów więcej osób, bo jeśli będzie myślał o sprzedaży musi on być dopracowany.

Dla mnie minusem jest, to iż wolę korzystać z własnej bazy i dodawać wg. niej, na co pozwala SK.

Nie wiem, jak zostanie tutaj rozwiązany problem odpowiednich kategorii/podkategorii bo to np. jest (było) problem dodawarki.info.

Co do skuteczności, jak to w takich skryptach, gdzie przeglądany jest każdy katalog z bazy jest 100%,

ale to wszystko zależy od bazy katalogów i autor takiego narzędzia musi brać na to poprawkę, że musi dbać o jej jakość.

Tyle ode mnie,

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było jakby w twoim programie była taka opcja. katalog jest z tokenem to wtedy przerywa i ty możesz wpisać byłby to plus ale czy da się takie coś zrobić?
Przeczytaj dokładnie post który napisałem wyżej, tak jest.
co do bazy to tak jak pisalem w innym temacie - klu programu to praca na bazie katalogow inaczej zlotowki nie wydam, musze miec wplyw na to gdzie dodaje i w jakiej kolejnosci
Dlatego jak wszędzie, będą zwolennicy i przeciwny. Teraz można będzie podzielić dodawanie na:

- ręczne (FF, IE itp)

- półautomatycze, (SemiAder, SK, SEOMachina)

- 3/4 (ten skrypt)

- autmatyczne (Adder, dodawarka.info itp)

To z czego będzie kto korzystał w głównej mierze zależy od zastosowania oraz ilości, nikt nie kupi Addera dla jednej dwóch stron, jak również nikt nie będzie dodawać za pomocą SK 50 stron zapleczowych etc.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lesiu, Pandha: przecierz napisałem, że potrzebuje jedną osobę. Nie dokładajcie do tego jakiejś ideologi związanej ze sprzedażą itp. Chodzi tylko o to, że na razie skrypt jest wielce niedopracowany, czego jestem świadomy. Po co więc test? Potrzebowałem sprawdzić skrypt bardziej pod kątem użytkownika - czy ten sposób dodawania będzie dla niego intuicyjny. Jak już skrypt będzie gotowy wtedy będzie można przeprowadzić testy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności