Skocz do zawartości

zamknięta lista precli


kyan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

już od dłuższego czasu grupa kilku użytkowników PiO prowadzi zamkniętą listę precli. Jest to dość mały projekt, zaledwie kilkanaście precli.

Postanowiliśmy zwiększyć liczbę uczestników tego projektu, o 4-5 osoby.

Chętnych proszę o pisanie w tym temacie lub pw. Wchodząc do projektu każdy zobowiązuje się, że postawi jednego precla na start i drugiego po upływie tygodnia, dwóch. Wymagamy, aby precle znajdowały się na dwóch różnych IP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak u Was z pisaniem artykułów ?? bo sam przyłączyłem się do pewnego projektu z zamkniętą listą precli, tam stawialiśmy po 5 precelków, jednak ilość dodawanych na nie artykułów jest znikoma

a mi zależy na tym aby precle nie leżały bezsensu odłogiem

więc jeśli możecie mi zagwarantować że precle nie będą stały bezsensu to ja mogę zagwarantować sporą liczbę precli tematycznych na różnych IP :) gdybyście byli zainteresowani to piszcie na PW, i napiszcie ile mniej więcej osób jest u Was w grupie i ile precli potrzebujecie, (stawiam po około 30 precli tematycznych - kategorie precla jako subdomeny, na jednym IP i 1 domenie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiyan jak to nie kolejna prowokacja do wydębienia adresów w celu wysłania ich na spamliste z chęcią podeślę ci nie tylko 1 ale 16 adresów z precelkami na różnych ip

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak u Was z pisaniem artykułów ??

Wręcz codziennie jest coś dodawane, z tygodnia na tydzień liczby te zwiększają się.

kiyan jak to nie kolejna prowokacja do wydębienia adresów w celu wysłania ich na spamliste

Nie, to nie jest żadna prowokacja.

Z góry powiem, że precle nie mogą stać na subdomenach. Na początku (jest nas mało) stawiamy ogólnotematyczne precle. Ale jeśli zbierze się silna grupa to postawimy jakieś tematyczne.

Zainteresowanym wysyłam regulamin projektu. Zostały jeszcze 3 miejsca wolne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co złego jest w subdomenie ? przynajmniej jak na domenie postawisz jakąś zwykłą stronę a w subdomenie precla to jak poleci precel to tylko z subdomena a nie całą domeną. Mi po banie na domenę głowną gdzie stał precel moderowany odechciało się więcej je tam stawiać. Lądują w subdomenach ale na róznych ip

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysłałem ci priva z kilkoma propozycjami zmian więc możesz je przedstawić innym zainteresowanym. Usuwać pewnych rzeczy jakimi się kieruje od początku raczej mi się nie będzie chciało a kupować domen aby stawiać kolejne precle na tych samych ip co już te stoją tym bardziej. Może za 1-2 miechy bo planuje kolejnego serwa z kolejną pulą ip.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaakceptujcie mi konto na forum to sie do dyskusji włącze

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sirkus, sila precla nie lezy w ilosci dodawanych wpisow. mam silne strony z dwoma wpisami i jakos zyja i maja sie dobrze. chodzi o to by o te precle dbac i zrobic z nich jak najbardziej wartosciowe strony. poza tym nie ma sensu dowalac po 100 artkow do swiezych precli. lepiej powoli, z umiarem niz na gwalt.

co do projektu tez sie moge przylaczyc. dobrych precli nigdy nie za duzo

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę już tutaj bo na priv mi się już nie chce wchodzić

zamiast nakazywać wpisy w każdym preclu co jak pisałem jest lekko bez sensu dla mnie jako że nie każda styrona potrzbuje tylu wpisów z jednego źródła lepiej nakazać podlinkowac te wpisy.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sirkus, sila precla nie lezy w ilosci dodawanych wpisow. mam silne strony z dwoma wpisami i jakos zyja i maja sie dobrze. chodzi o to by o te precle dbac i zrobic z nich jak najbardziej wartosciowe strony. poza tym nie ma sensu dowalac po 100 artkow do swiezych precli. lepiej powoli, z umiarem niz na gwalt.

"oczywista oczywistość" (jak to niektórzy mówią), jednak jak się ma więcej precli niż artykułów na nie to już inna sprawa :aniolek: a artykuł jeden na 3 miesiące to sam sobie naskrobie do każdego precla i nie muszę z nikim w żadne układy wchodzić, a jak już wchodzę to chciałbym żeby choćby raz na tydzień się na nich coś nowego ukazało, bo to też dobrze wpływa na stronę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności