Skocz do zawartości

wykop.pl


k3rn3l

Rekomendowane odpowiedzi

Mi udało się wypromować jeden serwis od zera, w dużej mierze dzięki informacji na wykopie. Serwis znalazł uznanie społeczności, miałem trochę darmowego linkowania, wzrost odwiedzin itd.

Z tym że to faktycznie jest dość unikalny serwis, w 95% przypadków efekty wykopania są odwrotne, tzn. mamy zużyty transfer i nic poza tym - też mam doświadczenie na tym polu - po wykopaniu wpisu z bloga miałem kilka tyś odwiedzin w ciągu doby i uwaga - 1 klik w ads.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A jakby tak mieć narzędzie, które by miało możliwość wykopania co jakiś czas serwisu na główną stronę ?

Wiadomo, że transfer zjedzony, ale świadomość marki chyba się buduje takimi akcjami.

Tak jak już wcześniej wspomniałem każdy wykop by można było zaplanować i na ten czas umieścić odpowiednie informacje i odpowiednio przygotować stronę.

Marketing w sieci - da się ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że transfer zjedzony, ale świadomość marki chyba się buduje takimi akcjami.

Użytkownicy wykopu to ludzie dość wyczuleni na spam, wydaje mi się, że budowana świadomość może mieć raczej negatywny charakter.

Wykop to dość specyficzny serwis - ludzie klikają na setki linków, ale widzą tylko kilka wybranych, reszta odchodzi w niepamięć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie, można stworzyć na Wykopie jakieś 40 kont czy więcej i napisać robota, który z tych kont wykopywałby nasze linki. Tylko po co to komu? !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są serwisy partnerskie wykopu, które traffic mają tylko i wyłącznie od niego. Al ejak to się przekłada na biznes, to nie wiem. Z drugiej strony zbyt częste wrzucanie rzeczy na wykop może spowodać, że ludzie będą wiedzieli, że ten to SPAMer!

blog o apple | highlab.pl - blog technologiczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja się wypowiem. Posiadam stronę z filmami dokumentalnymi. Przedwczoraj dodałem wykop "nazistowskie obozy koncentracyjne" wczoraj serwis odwiedziło 9 tyś użytkowników, dzisiaj już 4 tyś. Również myślałem, że z adsense nic nie będzie a tutaj proszę. Wczoraj było ponad 100 klików, dzisiaj 70. Zarobek około 23 $ w dwa dni. Polecam wykopywanie ale tylko wartościowych informacji, filmów, zdjęć które mają jakąś szansę trafienia na stronę główną wykopu.

leczenie schorzeń kardiologicznych w poradnia kardiologiczna zabrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, czasem można zyskac jakichś "stalszych" czytelników, ale bardzo rzadko. Przeważnie wykop generuje na stronie pusty ruch, i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ostatnio wykop na 20 tysięcy wejść, ale prawie nic z niego nie wynikło.

Użytkownicy wykopu w nic nie klikają, chociaż mi to bez różnicy, bo nie mam reklam CPC. Co ciekawe, pozostali na stronie bardzo długo - 2,5 raza dłużej niż normalny użytkownik. Widać wolno czytają;).

Tutaj dokładniejsza analiza wykopu i wykopowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

hm ja mialem wczoraj wykop na 9000 ...

skokb.jpg

Polecam https://wiki.haszysz.com Wikipedia o Konopniach, tworzone od 2005 roku. Zajrzyj też na forum o marihuanie gdzie możesz skonsultować się w odpowiednim dziale z lekarzem medycznej konopi, który odpowie na wszelkie nurtujące pytania o  medycznej marihuanie https://forum.haszysz.com/forums/medycyna.104/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności