Skocz do zawartości

250 linków przychodzących z jednej witryny


PAND1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z miesiąc temu dałem z witryny sklepu linka do pozycjonowanej strony, zagapiłem się bo box w którym umieściłem linka jest includowany do każdej podstrony sklepu tak więc zrobiło sie ok. 250 linków przychodzących, na szczęscie nie miało to negatywnego wpływu na żadną z witryn, wręcz odwrotnie, ostatnio pozycja obu wzrosła. Wiem, że optymalnie i bezpiecznie powinno być około 3 linki przychodzące z jednej witryny, tak więc zastanawiam sie czy zdjąc te linki, czy zostawić skoro pozycja wzrosła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaw :unsure: Jeżeli stronki tematycznie powiązane to zostaw :unsure:

trance_is_not_a_techno_v2.0_by_tvg.gif

Rzetelne i profesjonalne w tym co robi biuro tłumaczeń Katowice wygrało w kategorii najlepsza obsługa klienta.

Tani, profesjonalny zwrot podatku z Niemiec i Austrii. Dodatkowo Kindergeld Austria i Niemcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zaczynam bawić się w pozycjonowanie, ale zawsze myślałem, że linki z jednej strony są inaczej liczone niż z różnych stron.

Czyli dla nowej witryny (domena bez historii, od jakiegoś miesiąca w internecie, dodana do tylko kilku katalogów) lepiej nie robić takiego myka, że dodaje do stopki strony która ma duży site?

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że optymalnie i bezpiecznie powinno być około 3 linki przychodzące z jednej witryny, tak więc zastanawiam sie czy zdjąc te linki, czy zostawić skoro pozycja wzrosła.

A co powiesz o uzytkownikach forum, ktorzy maja linki w sygnaturce?

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności