Skocz do zawartości

Ku przestrodze


smut

Rekomendowane odpowiedzi

Gwarantowany efekt. 100% satysfakcji lub zwrot gotówki. Tylko teraz profesjonalne pozycjonowanie książek na Twojej półce. 20% zniżki jeżeli masz różową i prostą (wypozycjonowaną) ścianę. Nie pozycjonujemy stron w Google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 202
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

kawiorek sorry ale poniosło cie na maxa teraz :) ale jak już wspomniałem ja używam czytnika znajdującego się na stronie WWW

jakim prawem ? ano pokaż o jakim artykule naszego prawa mówisz ?

A no poszukaj sobie w prawie międzynarodowym.

no skoro wiesz to ciebie pytam jak byś tak łaskaw był pokazac podkladke pod swoje słowa a nie wymyslac z sufitu było by super

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no skoro wiesz to ciebie pytam jak byś tak łaskaw był pokazac podkladke pod swoje słowa a nie wymyslac z sufitu było by super

Prawo międzynarodowe to nie sufit. Jak wiem masz się za inteligentnego faceta, no to jaki masz problem? A parafrazując Twój styl, ja wiem Ty udowodnij, że to nie prawda.

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smut ale ty gołych linków nic nie znaczących nie podawaj bo one nic nie mówią

Jak już chce na "siłę" dopatrzeć się ze na RSS nie obowiązuje prawo cytatu to zawsze w prawie jest furtka

Nikt nie zdeklarował jak wygląda czytnik do kanałow RSS wiec jak ktoś ma ochotę może sobie np taki czytnik pobrać w e-weblinku

ps. Boguś głupio tak nie mieć podkładki pod swoje słowa co ? wało się gafe i nie wie jak się z tego wykręcic nie ładnie , nie raz wystarczy przyznać się do pomyłki

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann, nic mnie nie poniosło, możesz merytorycznie się wypowiadać?

jak Twój czytnik RSS to strona internetowa to nie ma problemy, jeżeli tylko Ty z niej korzystasz i tylko Ty masz do niej dostęp.

Jeżeli dostęp jest publiczny to jest to już publikacja tych treści i złamanie prawa autorskiego.

wykładnia cytatu, ze strony podanej przez: smuta,

Podsumowując, jeśli brak jest własnego wkładu twórczego nie może być mowy o korzystaniu z prawa cytatu. Cytatem może być jedynie osadzenie fragmentu cudzej twórczości we własnym, w pełni twórczym utworze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann, nic mnie nie poniosło, możesz merytorycznie się wypowiadać?

.

Jeżeli dostęp jest publiczny to jest to już publikacja tych treści i złamanie prawa autorskiego.

Hough!

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Twój czytnik RSS to strona internetowa to nie ma problemy, jeżeli tylko Ty z niej korzystasz i tylko Ty masz do niej dostęp.

Jeżeli dostęp jest publiczny to jest to już publikacja tych treści i złamanie prawa autorskiego.

Kaviorek :) jeśli mam w domu drzwi otwarte na oścież to nie znaczy ze do niego możesz wejść ? no raczej nie , jak moją stronę zobaczysz w boksach reklamowych to tak masz racje ale jeżeli odnajdziesz ją przez przypadek to ja Cie na nią nie zapraszałem i tak samo jak na domu nie muszę dawać kartki nie wchodzić tak samo na stronie nie muszę dawać kartki nie wchodzic bo jest ona prywatna

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann podrzucam Ci "gołe" linki, bo nie chce mi się cytować odpowiednich fragmentów i opatrywać ich komentarzem. Nie chce mi się, bo uważam, że:

a ) sam znajdziesz odpowiednie fragmenty

b ) sprawa jest oczywista i nie ma sensu jej udowadniać

c ) tak jest szybciej

Zrobiłem ten wątek, aby Was raczej przestrzec. Przejrzycie swoje stare domeny i zaplecze, o którym zapomnieliście, bo kto wie czy akurat jakiejś firmie nie zachce się Was pozywać/straszyć.

Gwarantowany efekt. 100% satysfakcji lub zwrot gotówki. Tylko teraz profesjonalne pozycjonowanie książek na Twojej półce. 20% zniżki jeżeli masz różową i prostą (wypozycjonowaną) ścianę. Nie pozycjonujemy stron w Google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Twój czytnik RSS to strona internetowa to nie ma problemy, jeżeli tylko Ty z niej korzystasz i tylko Ty masz do niej dostęp.

Jeżeli dostęp jest publiczny to jest to już publikacja tych treści i złamanie prawa autorskiego.

Dokładnie tak, nawet specjalnie zacytuję żeby ktoś tego nie przeoczył :)

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaviorek :) jeśli mam w domu drzwi otwarte na oścież to nie znaczy ze do niego możesz wejść ? no raczej nie , jak moją stronę zobaczysz w boksach reklamowych to tak masz racje ale jeżeli odnajdziesz ją przez przypadek to ja Cie na nią nie zapraszałem i tak samo jak na domu nie muszę dawać kartki nie wchodzić tak samo na stronie nie muszę dawać kartki nie wchodzic bo jest ona prywatna

zdefiniuj przypadek.

Czy przypadek to: wklepie adres ip serwera na którym dany rss jest, czy wpisze w google "wakacje w chorwacji" i trafi na Twoją stronę?

edit:

Xann, walnąłeś głupotę i dalej w nią brniesz. Przyznaj, że się pomylieś

e-weblink uznałem za najgorszy system wymiany linków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'smut' temat wetowałem z prawnikiem ładny czas temu (nie wypuszcza się na rynek produtku czytnika RSS nie wiedzą jak wyglada sytuacja prawna) wiec mogę sobie pozwolić na polemikę w nim , ale fajnie sie czyta posty ludzi którym się wydaje że prawo miedzy narodowe mówi inaczej :)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaviorek :) jeśli mam w domu drzwi otwarte na oścież to nie znaczy ze do niego możesz wejść ?

Xann, może w końcu zrozumiesz. Internet jest dostępny publicznie, Twój dom też?

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Xann: no cóż, ja tego z prawnikiem nie konsultowałem, więc na razie potulnie i asekuracyjnie wolę zastosować się do tego co wyczytałem w Internecie. Tym bardziej, że kopiowanie cudzych treści, plagiatowanie itp,. to zawsze były bolączki internetu, ale też zawsze były sankcjonowane w miarę możliwości.

Gwarantowany efekt. 100% satysfakcji lub zwrot gotówki. Tylko teraz profesjonalne pozycjonowanie książek na Twojej półce. 20% zniżki jeżeli masz różową i prostą (wypozycjonowaną) ścianę. Nie pozycjonujemy stron w Google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'perplexus' czy wiesz co to jest strona prywatna ?

Czy wiesz jak wygląda internetowy czytnik rss ??? PRYWATNY ??? i gdzie w polskim prawie czy też miedzynarodowym ( :) ) pisze ze mam na stronę prywatną zrobić logowanie żeby nikt nie wchodził ?

Xann, może w końcu zrozumiesz. Internet jest dostępny publicznie, Twój dom też?

ale strony mogą być prywatne ?

i czekam na te towoje przepisy prawa miedzynarodowego cały czas

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności