Skocz do zawartości

Jak ogarniacie te wszystkie dane? Wasze sposoby


Pomyslowy

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam wszystko w głowie. niestety :P

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maximus Marius, a moze byc podrzucil mi taka templatke? :P

https://seo4you.pl/szblon-domeny.ods

Formatowanie warunkowe jest dla kolumny Ważność

MENU:Format -> Formatowanie warunkowe

Jak ktoś che zmienić kolory to naciskamy F11

Pokazuje sie okno "Style i formatowanie"

Modyfikujemy style: STYL_PRZETERMINOWANE, STYL_MIESIAC, STYL_DWA_MIESIACE

I ustawiamy sobie takie kolory które do nas przemawiają :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam FF z wtyczką Password Exporter, do której link kilka postów wcześniej podał Mar. Hasło znam tylko do swojej głównej skrzynki pocztowej. Do reszty nie pamiętam - pamięta za mnie FF i Thunderbird. Mam osobnego pendrivea na backup, który jest zawsze w szufladzie (nigdy go nigdzie nie zabieram) i na który zrzucam co jakiś czas szyfrowane hasłem archiwum RAR z backupem.

Sprawdź liderów systemów wymiany linków:

linkme.pl (stały), gotlink.pl (rotacyjny)

alexain.jpgalexaol.jpgalexaat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja (jak jakiś z poprzedników chyba) mam wszystko w przeglądarce Opera - zapamiętane hasła i notatki. Co jakiś czas robię kopię tych plików, więc nie będę na lodzie. ;)

ps. nie jestem takim masowcem jak w/w, więc te rozwiązanie mi starcza i jest wygodne. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maximus Marius, dzięki wielkie za plik ods, ma jednak z nim problem, otwieram go w najnowszym openoffice i nie koloruje mi tego co powinien, sprawdzałem style, warunki itp i wszystko mam dobrze ustawione, masz może jakieś wskazówki dlaczego to może nie działać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności