Skocz do zawartości

Jaka agencja?


ARES

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jaką agencję byście polecili dla strony rozrywkowej przy 250 tys. uu w miesiącu i 2 mln odsłon?

Ile można zarobić przy takich statystykach? Póki co sam zajmuje się sprzedażą reklamy, ale mam coraz mniej czasu i myślę nad dołączeniem do agencji.

podobne_firmy_468x60.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka tematyka?

Napisałem, że rozrywkowa (filmy, gry) ;)

Ok, a ile można wyciągnąć tak mniej więcej przy takich statystykach?

podobne_firmy_468x60.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiesz ile warezów jest w agencjach reklamowych ;).

Co do zarobków to trudno mi określić. Mi za 100k uniq/ miesiąc i 500k odsłon/miesiąc proponowali 800-1600złoty. (tematyka inna ale trafiająca do podobnej grupy odbiorców).

Spora rozpiętość tego wynagrodzenia. A czy jest jakaś minimalna ilość uniq użytkowaników / m-c, żeby agencja w ogóle chciała z nami rozmawiać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

w zyciu a arbo nie zdobedziesz 1600zl w takim serwisie. pojdą tam głownie RON-y ...a one kosztuja grosze za 1tys odslon.

Tzn. z drugiej strony jak ich napakuja kilkanascie na raz, to moze i cos tam sie uda wyciagnac. Ale wtedy czytelnik serwisu dostanie szalu, bo mu co odslona wywalac bedzie nowy pop-up itp rzeczy .... a tego nie da sie dlugo wytrzymac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności