Skocz do zawartości

Propozycja odnośnie INDEXU licencji unlimited


MrBullet

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewną propozycję odnośnie INDEXU.

Czy byłyby osoby chętne na zbiórkę na wersję unlimited? Wersja ta kosztuje 1499$. Jeśli zebrało by się kilkanaście a może i więcej osób, cena byłaby dla każdego z nas niska a licencja unlimited daje nam tworzenie tylu katalogów indexu ile nam się żywnie podoba.

Piszcie co o tym myślicie i kto mógłby się zdeklarować.

Pyszny Precel | Katalog stron

Ranking polskich firm hostingowych - dodaj hosting, zaopiniuj lub oceń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm...

Na jakiej zasadnie będziesz udostępniał konto w nicecoder.com ? Licki są związane z kontem na która osobę takie konto jest przypisane.

A co będzie jak się rozmyślisz i skasujesz konto z licencją ?

A co będzie jak znajdzie sie jakiś zazdrosny i wykona "uprzejmie donoszę" ?

A co będzie jak ekipa IU odkryje proceder i zamknie konto ?

Jak amsz zamiar kontrolować rozpływ licencji bo np komuś się włamią i ukradną kod licencji i zostaniesz de facto zmuszony do zablokowania konta ?

Uwazam, ze pomysł współdzielenia licencji jest lekko nietrafiony.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co będzie jak się rozmyślisz i skasujesz konto z licencją ?

A co będzie jak znajdzie sie jakiś zazdrosny i wykona "uprzejmie donoszę" ?

A co będzie jak ekipa IU odkryje proceder i zamknie konto ?

Jak amsz zamiar kontrolować rozpływ licencji bo np komuś się włamią i ukradną kod licencji i zostaniesz de facto zmuszony do zablokowania konta ?

1. Czemu miałbym się rozmyślić skoro korzyść jest dla wszystkich? Nawet można stworzyć umowę w której będą zastrzeżenia tak żeby nikt nikogo nie oszukał.

2. Uprzejmie donoszę o czym? Skoro kupuję licencję unlimited to mogę tworzyć i milion katalogów i nic firmie do tego

3. Jak odkryje i dlaczego zamknie?

4. A Tobie się włamali i ukradli kod? No więc właśnie... co by było gdyby.

Pyszny Precel | Katalog stron

Ranking polskich firm hostingowych - dodaj hosting, zaopiniuj lub oceń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To inaczej: kupujesz Microsoftową licencje na spolke ludzi, ktorzy zrbili zrzutkę - jak myslisz - kto jest właścicielem licencji a kto piratem ?

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma piernik do wiatraka poza tym że pierniki się robi z mąki?

Nie widzę nigdzie na stronie INDEXU że kupienie unlimited jest tylko i wyłącznie na jedną osobę bądź komputer.

Czyli rozumiem że klientom też nie stawiasz INDEXU dopóki nie wykupią własnej licencji?

Pyszny Precel | Katalog stron

Ranking polskich firm hostingowych - dodaj hosting, zaopiniuj lub oceń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma piernik do wiatraka poza tym że pierniki się robi z mąki?

prawa autorskie - na upartego

Nie widzę nigdzie na stronie INDEXU że kupienie unlimited jest tylko i wyłącznie na jedną osobę bądź komputer.

licencja jest per konto per użytkownik na UNLIMITED DOMAINS a nie UNLIMITED USERS.

Czyli rozumiem że klientom też nie stawiasz INDEXU dopóki nie wykupią własnej licencji?

dokładnie. masz kase - kupujesz. nie masz kasy - nie kupujesz. proste !

postaram się nie zabrac głosu juz w tej sprawie bo wyjdzie że mam interes w licencjach a nie mam. ale prawda jest że skoro nei stac Cie na wersję unlimtied to kup sobie mniejszą. swoje stanowisko wyjaśniłem. dla mnie będziesz piratem.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licencja jest na użytkownika.

To co proponujesz jest po prostu łamaniem praw autorskich i piractwem.

Pozdrawiam,

Mariusz

Ps. Za drogo - nie kupuj. Proste.

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak trochę nie w temacie :)

Co ma takiego skrypt INDEXU, co nie mają konkurencyjne (nierzadko darmowe) skrypty ?

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgred, i mam uwierzyć w to że jak zatrudniasz 5 chłopa w firmie pozycjonerskiej to każdemu kupisz licencję na INDEXU? Ta, jasne...

pandha: kiedy premiera? ;]

Ptaq: chociażby dobry wygląd który nie wygląda jak kolejny katalog.

Pyszny Precel | Katalog stron

Ranking polskich firm hostingowych - dodaj hosting, zaopiniuj lub oceń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności