Skocz do zawartości

Propozycja odnośnie INDEXU licencji unlimited


MrBullet

Rekomendowane odpowiedzi

Wersja ta kosztuje 1499$. Jeśli zebrało by się kilkanaście a może i więcej osób, cena byłaby dla każdego z nas niska a licencja unlimited daje nam tworzenie tylu katalogów indexu ile nam się żywnie podoba.

Hehe ale nie o to chodzi w wersji unlimited - przeczytaj dokładnie licencję a na bank znajdziesz w niej informację że używać może jej tylko osoba która ją zakupiła. Kwestie samego przypisania do konta wytłumaczył Ci już zgred - jak nicecoder zamknie konto (a o to nie trudno w takiej sytuacji i nawet gdybyś to Ty miał rację) to co będziesz się z nimi sądził ?

albo poczekaj i kup skrypt od general depot, podobno ma zrobic cos podobnego za znacznie mniejsze pieniadze.

Z góry jednak już uprzedzam - licencji unlimited na pewno nie będzie bo ideą nowego skryptu jest (w przeciwieństwie do otwartego) właśnie to by do masowych śmietników używana nie była.

Co ma takiego skrypt INDEXU, co nie mają konkurencyjne (nierzadko darmowe) skrypty ?

INDEXU jest jednym z najlepszych skryptów do tworzenia profesjonalnych (czyli eleganckich, zabezpieczonych i zarabiających na siebie) katalogów stron - świetnie się modyfikuje, indeksuje - zresztą zapytaj się zgreda dlaczego INDEXU :)

pandha: kiedy premiera? ;]

Mam nadzieję że pod koniec marca.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się IU zwraca ? wspomagałem kolegę "mehow" przy jednym IndexU - jestem pewien że jest bardzo zadowolony :)

IU rzeczywiscie zwraca się w miesiąc.

wiele doświadczenia wymieniamy z tym że on działa na innym rynki - ja na innym. mamy inny target wiec ta współpraca nam obu wychodzi na korzyść :(

Również czekam na skrypt General'a i zapewne sobie zakupię jedną na próbę. Chętnie będę beta-testerem bo wiec co może indexu :D

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warto poczekać na promocje: w styczniu było 35% offu na produkty :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja rozumiem, że może być super katalog... no ale to tylko skrypt katalogu. Przecież za ($1499 * 3,592) 5 384zł można zlecić naprawdę napisanie zarąbistego katalogu i to jest się pewnym, że unikalny - a nie taki których stoi już XXX kopii - zmodyfikowanych bądź nie ale i tak głównego schematu się pewnie za bardzo nie zmieni. Dla mnie jakaś paranoja...

A do wyboru jest ich tak wiele:

https://www.directorytrials.com/complete-li...ectory-scripts/

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz jęczycie. ale jak dolec był po 2 zeta to sie wszyscy ze mnie śmiali że zachęcalem do kupna !

niedobry kotecek, niedobry !

za 5kilo rzeczywiscie mozna zlecić napsianie kawałka porzadnego kodu :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny link. Problem z tym niestety że każdemu z tych skryptów czegoś brakuje: albo spolszczenia, albo modyfikacji SEO, albo brak płatności, albo kod do xxxx że aż się nie chce nowej templatki robić, albo linków w stopce od groma, albo... 1000 innych powodów :). Jasne 5 kawałków to już ładna sumka i można zrobić coś porządnego ale wątpię by ktokolwiek za tą sumę stworzył Ci drugiego INDEXU (ilość modyfikacji), zagwarantował support i 6 darmowych skórek na starcie :)

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odgrzeję kotleta:

obecna promocja na IU : 25% offu - warto czekać prawda ?

How about a coupon code good for 25% off your purchase of IndexU? The coupon code is onethirty.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności