Skocz do zawartości

[prywata] dobra myszka dla grafika


zecke

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bzdura tylko moje zdanie. Ja tabletu używam tylko i wyłącznie przy digital arcie, w innych pracach wolę myszkę za 50zł.

Zaznaczanie tekstu np tabletem dla mnie jest katorgą i dużo szybciej ręka mi się męczy.

Pyszny Precel | Katalog stron

Ranking polskich firm hostingowych - dodaj hosting, zaopiniuj lub oceń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście poleciłbym Ci: https://www.allegro.pl/item548417381_hit_my...dpi_gratis.html (Nie kupuj u tego sprzedawcy bo nie umie koles pakowac i prawdopdobnie produkt sie zniszczy podczas przesyłki - osobiste doświadczenia, a aukcja podnana 1 z brzegu)

Mam taką myszke i nie mam z nią problemów, wisi na kabelku ale mnie zupełnie to nie przeszkadza. Jest wygodna - duża, ta która napisałeś w topicu jest mała i przez to niewygodna. Funkcjonalna jest, ale wygodna nie, zmieniłem ją bardzo szybko. MX najlepiej kupic do laptopa bo - jest mała sama w sobie, a odbiornika/nadajnika nie trzeba wyjomwac z lapkowego USB bo jest poprostu mikroskopijnej wilekości.

Microsoft ostatnio zrobił jakąś dobrą myszkę, nie testowałem osobiście, poprostu "przymierzałem" ja w media :P Zorientuj się, bo mnie osobiście bardzo dobrze pasowała do dłoni.

Pozdrawiam

EDIT: pośpiech.. podałeś model VX a ja opisałem MX... różnią sie nadajnikiem jedynie (chyba)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności