Skocz do zawartości

Firma w Delaware


adby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Z całym szacunkiem dla Was, ale... raje podatkowe są dla dużych graczy. Dla dużych graczy, którzy chcą robić interesy na pograniczu prawa.

Na pio chyba takich nie ma. ;)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SzlafRock - w PL są małe agencje, które tam działają, a w tym temacie pisał również ktoś kto prowadzi tam biznes. Wypadałoby napisać - po czym wnosisz?

radoslaus - nie wszystko jest proste, nie każdy się interesuje, a poza tym: "Nieprzypadkowo to właśnie tam zarejestrowano ok. 63% firm z listy 500 najbardziej dochodowych przedsiębiorstw naszego globu."

tomek_25 - w odwrotnej kolejności - zadam pytania tej firmie, z której brałem info, Pol Investor, albo może nawet w dwóch, a potem te same pytania zadam tobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi kolego - komu wtedy uwierzysz? Jednej firmie, drugiej firmie czy Tomkowi? Chcesz działać tam to podpisz umowę, niech ci określą w niej jak dokładnie będzie to wyglądało, tysiąc razy ją przeczytaj i działaj. A jeśli nie to odpuść sobie. Przejdź do konkretów. Forumowe gdybanie nigdy ci nie przyniesie żadnych korzyści. Do roboty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SzlafRock - w PL są małe agencje, które tam działają, a w tym temacie pisał również ktoś kto prowadzi tam biznes. Wypadałoby napisać - po

xavi1984 (czy jak ci tam) Ty zapewne tylko czytałeś to z opisu, ja prowadzę kilka firm bukmacherskich zarejestrowanych za granicą polski, wcale nie jest tak prosto jak się pisze (oczywiście dla Was).

Jeśli osiągasz przyzwoite zyski dla raju to jest OK, jeśli nie to masz problem.

Jak widzisz ja powróciłem na pio po jakimś czasie, gdy inni trzaskali posty ja robiłem interesy.

Mogę powiedzieć otwarcie, raje podatkowe nie dla wszystkich,

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rabunia89 - przeszedłem do konkretów. Prowadzę "rozmowy"

Hmmm... obydwaj piszecie, że prowadzicie firmy za granicą, ale nie jest prosto... Na litość boską - skoro tam działacie tzn. że wam się to opłaca. A w Polsce jest prosto? Działacie w rajach podatkowych nie dla zabawy, tylko dla kasy. Ty szlafrock (czy jak ci tam) jeszcze ze względu na prawo (bukmacherka). Zresztą macie racje - forumowe dyskusje na ten temat nie mają większego sensu. Lepiej zabrać się do roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności