Skocz do zawartości

Przekierowanie 301, podstrony


Grzegorz Getka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Powiedzmy mam domenę www.staradomena.pl, jest na niej podstrona www.staradomena.pl/podstrona.html. Na tą podstronę jest sporo wejść z wyszukiwarek na słowo kluczowe "samochody".

Teraz robie przekierowanie 301 z www.staradomena.pl na www.nowadomena.pl.

Moje pytanie jest takie, czy www.nowadomena.pl/podstrona.html przejęła moc www.staradomena.pl/podstrona.html ?

Jeśli www.staradomena.pl/podstrona.html była pierwsza na słowo "samochody", to czy po przekierowaniu na pierwszym miejscu będzie www.nowadomena.pl/podstrona.html ?

Dzięki za odpowiedzi

Pzdr

Głodne dzieci, pomóż im, wystarczy kilka kliknięć. Optymalizacja strony za darmo.

Kiedyś miałem czas na wszystko, w ogóle masę wolnego czasu... później zająłem się pozycjonowaniem :D

Mój blog seo. Zapraszam do dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, choć mogą być delikatne wahania pozycji i oczywiście w przypadku gdy zrobisz przekierowanie dokładne,

czyli ze strony: www.staradomena.pl/podstrona.html na www.nowadomena.pl/podstrona.html

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest problem bo takich podstron jest około stu.

Głodne dzieci, pomóż im, wystarczy kilka kliknięć. Optymalizacja strony za darmo.

Kiedyś miałem czas na wszystko, w ogóle masę wolnego czasu... później zająłem się pozycjonowaniem :D

Mój blog seo. Zapraszam do dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, w czym widzisz problem?

Przecież można to zrobić 2 linijkami kodu w .htaccess

RewriteEngine On RewriteCond %{HTTP_HOST} ^www.stara-domena.pl
RewriteRule ^(.*)$ https://www.nowa-domena.pl/$1 [R=301,L]

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, na pewno tak, bo sobie testuje i coś mi nie chce działać ?

Głodne dzieci, pomóż im, wystarczy kilka kliknięć. Optymalizacja strony za darmo.

Kiedyś miałem czas na wszystko, w ogóle masę wolnego czasu... później zająłem się pozycjonowaniem :D

Mój blog seo. Zapraszam do dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robisz przekierowanie tylko na nową domenę? wykorzystując te same pliki?

Jeśli nie możesz zrobić:

RewriteEngine on
Options +FollowSymlinks
RewriteRule (.*) https://www.nowadomena.pl/$1 [R=301,L]

Tam gdzie masz stare pliki, w przeciwnym wypadku musisz wykorzystać kod, który podałem powyżej.

Dopisałeś na początku RewriteEngine On ?

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności