Skocz do zawartości

Osiołki


mf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

Taksobie myślę, że skoro forum idzie w stronę ochrony komercyjnego pozycjonowania i optymalizacji, to dobrze by było umieścić dział, gdzie będzie można ujawniać niuczciwe zagrania autorów stron, czyli mówiąc krótko spam.

Potrzebujesz pomysł na biznes? Zapraszam na największe forum biznesowe w Polsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak :-) forum kreuje się na ;-) hm,

zresztą jak zauważyłem jak podchodzą do działu ogłoszeń :spam: to mam wrazenie że forum przerosły ambicje i sugerują iż są platformą biznesową w wymianie ofert.

Jak tak dalej będzie uzyskają efekt odwrotny bo coraz mniej osob bedzie miało ochote na wykropkowane posty, bo komuś tam znowy wymyslilo sie regulamin.

Jak czytam komenty w dziale ogłoszeń to mnie zalewa, złamałeś regulamin itd, fakt ja nie miałem kropkowanych postów, ale współczuje nowo odwiedzającym.

Wpada na forum i zanim zacznie to musi przeczytać setek bzdetów dziwnych regulaminów.

I forum MF nie zmierza ku ochronie komercyjnego pozycjonowania ;-) tylko od czasu konkursu jakis dziwny przyrost ambicji i możliwości forum.

Admini,mody zapomnieli że to użytkownicy tworzą forum i może przyjśc czas że zaczną znikać jak zacznie im śmierdzieć komercją.

(post długi bo wymagał rozwinięcia myśli)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulaminy mają swój plus, jak się każdy przyzwyczai, to o wiele szybciej będzie dochodziło do porozumienia między ludźmi w sprawach ogłoszeń, bo będzie wszystko czarno na białym. Oczywiście trzeba uciekać od legalizmu i tego aby nie miała miejsce sytuacja pt. "litera prawa ponad duchem prawa" :spam:

Jednak moim zdaniem na tego typu ogłoszenia powinna być strona, a nie forum. Stosując szablon podawałoby się potrzebne dane i nie każdy musiałby czytać regulamin. Chyba, że jest jakiś hack na phpBB2, żeby pierwszy post tematu był pisany według wzoru. Wtedy rozwiązałoby to problem, moim zdaniem jest to do zrobienia.

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro forum idzie w stronę ochrony komercyjnego pozycjonowania i optymalizacji

oraz ku swobodnej wymianie myśli i pomocy wszystkim zainteresowanym pozycjonowaniem. nie tylko komercyjnym.

Admini,mody zapomnieli że to użytkownicy tworzą forum

oczywiscie, ze nie zapomnieli

mf dzial taki istnial dlugi czas, nazywal sie 'analiza ciekawych stron'

ciekawych stron pojawialo sie malo, rozmaitego spamu całkiem sporo.

dział nie istnieje - i dobrze, jesli jednak ktos znajdzie strone zawierającą spam jakiego jeszcze to forum nie widziało - proszę - piszcie!

kolejne przykłady ukrytych warstw, tekstu w komentarzach itd itp są naprawdę na nic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności