Skocz do zawartości

Sposób na linki firmy Oban Multilingual


mmr88

Rekomendowane odpowiedzi

Regularnie dostaje zapytanie od tej firmy ,która próbuje mi wcisnąć link na moje strony bądź jakieś zaplecza tematyczne.

Dziś dostałem coś takiego:

Witam serdecznie,

Nazywam się Kasia P. i pracuję dla firmy Oban Multilingual. Kilka tygodni temu zwróciłam się do Państwa z zapytaniem o możliwość umieszczenia linku do strony internetowej naszego klienta, Provi...Polska, na Waszej. Chciałabym ponowić moje pytanie.

Uważamy, że Państwa strona jest atrakcyjna oraz tematycznie związana z usługami Provi..., a dodanie linku do jego strony byłoby korzystne dla klientów Waszego serwisu oraz wzbogaciłoby go o dodatkową informację. Poniżej podaję URL oraz anchor strony Provi...

URL: https://www.provi....pl/

Anchor (tekst linku): Ekspresowe pożyczki gotówkowe w domu klienta

Z góry bardzo dziękuję za poświęcone mi czas i uwagę. Proszę nie wahać się skontaktować się ze mną w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości.

Pozdrawiam,

Kasia P.

Polish Researcher

Oban Multilingual

Dodam tylko ,że w tym przypadku chodzi o zaplecze związane z branżą finansów, bankowości(kredyty, lokaty, konta itp.), ich klient to firma siedząca właśnie w tej branży.

Na pewno więcej osób tak działa i na pewno czasem ktoś im linka wrzuci.

Jak myślicie skuteczna jest taka forma pozyskiwania linków ?

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej im odpisz by link do Twojej strony zamiescili na stronie Klienta bo:

Uważam, że strona Państwa Klienta jest atrakcyjna oraz tematycznie związana z moją, a dodanie linku do mojej strony byłoby korzystne dla klientów Ich serwisu oraz wzbogaciłoby go o dodatkową informację. Poniżej podaję URL oraz anchor strony mojej...

;) napewno to zrobią, w końcu to dla dobra ich Klienta :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak podpisuje się ktoś pracujący na zlecenie Providenta. Proste.

Wrzuć im 200PLN na miech - zapłaca :lol:

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności