Skocz do zawartości

SEO MACHINA 3.0


SEO-Admin

Rekomendowane odpowiedzi

no ok z tą nową wersją - jeśli będzie bardza dobra to ok, ale wówczas bepzroblemowy import projektów jest po prostu niezbędny. Ja jestem jednak dalej za tym aby pojawiły się jakieś proste filmiki instruktażowe - nawet do obecnej wersji.

 Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 160
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam!

Chciałbym tylko powiedzieć, że tak pracuję nad nowym programem, że odpuściłem sobie te nowe obiecane opcje do starej wersji. Po prostu myślę, że szkoda czasu na wypuszczanie wersji 3.07 skoro za chwilę (dwa, trzy tygodnie) będzie całkiem nowy, przebudowany program.

Po prostu, mimo usilnych starań, jakoś mi się nie udaje wycisnąć z jednej doby więcej niż 24 godziny. ;-)

pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy projekty (katalogowania) z obecnej wersji będzie można w jakiś prosty sposób zaimportować do nowej ?

No raczej tak, bo nie mogę przecież zlekceważyć dotychczasowych userów ;-)

Myślę, że na dniach wypuszczę pierwszą "lite" wersję z nowej serii.

pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam od jakiegoś czasu z SeoMachiny i muszę przyznać że z początku nie wiedziałem jak się za to zabrać. Brakowało mi przede wszystkim konkretnego tutoriala omawiającego w wyczerpujący sposób konfiguracje każdej zakładki. Mimo wszystko z czasem programik okazuje się prosty w użyciu. Katalogowanie działa fajnie. Dobrze by było gdyby został dopracowany sposób dodawania synonimów do tekstu coś w stylu CRewriter.com . No i cóż czekam na nową wersję. Autorowi życzę wytrwałości :jezyk1:

Pozdrawiam

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm

a tak wogole to tylko mi co jakis czas wlaczaja sie dziwne podswietlenia literek?

np literka t jest wszedzie podswietlona a innym razem wybierajac inny katalog inna?

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi często się podswietla literka f :D czyli nie tylko u Ciebie - problemu nie zglaszalem bo szkodliwosc niewielka - ale jest to ewidentny bug

 Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności