Skocz do zawartości

SEO MACHINA 3.0


SEO-Admin

Rekomendowane odpowiedzi

Nadal nie wiem do czego służą niektóre opcje :P [...] Co lepsze SK czy SeoMachina?

Właśnie jak się dowiesz do czego służą TE opcje to sam sobie odpowiesz na to pytanie :) - ja tam wolę mieć 1 narzędzie i do katalogowania i do preclowania, z możliwością wielokrotnego zagnieżdżania synonimów, możliwością edycji bazy katalogów itd. a więc bez porównania lepsza jest dla mnie Seo Machina a że w momencie zakupu musiałem posiedzieć kilka godzin na testach i przeczytać spory manual cóż... cierpliwość popłaca ;)

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 160
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
SK do szybkiego katalogowania, Seo Machina do dokladnego. Roznica wynika z tego, ze SK jako program jest bardziej przyjazne dla uzytkownika, a Seo Machina ma wiecej mozliwosci.

Świetnie to ująłeś - przykleić :)

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi seomachina coraz bardziej przypada do gustu jak tylko włascicielpoprawi kilka błędów i doda porządne faq będzie oki

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że coś ja zrobiłem źle... ale:

22c43fbf18.gif

Wydaje mi się, że powinien losować a nie dawać każdy :/

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak usunąć za jednym zamachem listę hostingów ?

pojedyńczo to wiem jak ale musze to wyczyścić i załadować ponownie tylko nie chce się bawić w to ręcznie po jednej sztuce

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że powinien losować a nie dawać każdy :/

Robisz tak jak normalne synonimy w opisie czyli: {Klinkier|System dociepleń|Docieplenia}

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy będzie wprowadzona opcja kart jak w sk czyli zaznaczam na liście kilka katalogów i otwiera mi je w kilku zakładkach ?

2. Dobrym rozwiązaniem byłoby dodanie też przycisku wypełnij bo przy odświeżaniu strony nie uzupełania danych

3. Wzorem z sk możnaby było dodać też przyciki które skopjują do schowka wybrany tytuł/opis/słowa/mail zaoszczędzi to czas potrzebny na wpisanie ręcznie danych przy mocno zmodyfikowanych katalogach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bkartol, General_Depet potestuje za chwilę, ale chcąc się czepiać to na instrukcji jest podane tak jak u mnie było ;) :

kat03.jpg

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Dobrym rozwiązaniem byłoby dodanie też przycisku wypełnij bo przy odświeżaniu strony nie uzupełania danych

masz guzik dodaj nowy opis - wtedy otwiera sie nowe okno z generacja i mozesz klikac sobei w guzik - generuj nowy do czasu uzyskania satysfakcji i wcisniecia 'moze byc' czy cos w tym stylu, lub anuluj

3. Wzorem z sk możnaby było dodać też przyciki które skopjują do schowka wybrany tytuł/opis/słowa/mail zaoszczędzi to czas potrzebny na wpisanie ręcznie danych przy mocno zmodyfikowanych katalogach

w zakladce ustawienia masz zakladki formualrze logowan i formularze katalogow...

bierzesz sobie zrodlo katalogu i patrzysz nazwy pol w formualrzach i dopisujesz te pola w odpowiednich miejscach w ustawieniach

dzieki temu seomachina moze nawet generowac posty na forach jezeli ja do tego przystosujesz

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program musi mieć opcję sprawdzania PR co jakiś czas katalogów. Konieczne jest także poprawienie użyteczności - np zrobienie zamiast "sortowania pod programistę" (czytaj wpisywania znaczków <=itp :shout: ) sortowania z zaznaczaniem np ptakami opcji do sortowania aby obsługa była intuicyjna i prosta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności