Skocz do zawartości

ad Sandbox


stab15

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zwracam się z prośbą jak do znawców tematu.

Przeczytałem wszystkie posty odnośnie tematu Sandboxa i googli.

Po kilku miesiącach pracy nad sklepem udało go sie wypromować (bez płatnych reklam ,linków sponsorowanych i linkorów) na czołowe lokaty (pierwsze strony) w kilkunastu słowach i frazach kluczowych,zarówno tych popularnych (ponad 100tys wyświetleń) jak i mniej (kilkaset wyświetleń wyników).PR miał 4.Google bardzo dobrze indeksuje towary w sklepie opartym na oscommerce.

Była jednak jedniodniowa przerwa(11.06.2005) w dostępie do bazy danych, spowodowana nie serwerem

lecz jakimś bliżej nieokreślonym błędem w plikach,głównie chodziło o javascript na stronie głównej.Po tej przerwie sklep zniknął całkowicie,nie spadł tylko zniknął,ze wszystkich notowań googli.Automatycznie spadła odwiedzalność prawie do zera.Od wczoraj googletoolbar wskazuje główną stronę i wszystkie podstrony 0 (ZERO).allinchory również zero.

Nie sprawdzałem narzędziem seomoz nie mam wszystkich ID tylko googla.W googleranks na wszystkie słowa i frazy brak wyników.

Kilka linków naturalnych i rejestracja w kilkunastu katalogach stron i sklepów oraz podstawowych wyszukiwarkach.

Zaindeksowane w googlach ok.20 tys podstron.

Podstrony zaindeksowane (wyszukiwanie konkretnego towaru)wyświetla na ostatnich pozycjach lub wcale.

Roboty odwiedzają stronę codziennie.

Redaktorzy Googli odpowiedzieli na maila cyt:

"Thank you for your note. Our AdSense team passed your email on to our User Support team so we can assist you. We're working to respond in as many languages as possible, but we're currently best able to address your question in English. We apologize for any inconvenience this may cause.

We understand your concern about your site's listing. While we're always working to include more content in Google, sites can occasionally fall out of our search results. Our spiders regularly crawl the web to rebuild our index, but keeping tabs on eight billion pages is tough work, and they may miss a few.

Please be assured that these changes are automated. It is certainly our intent to represent the content of the internet fairly and accurately. Our crawlers aren't bullies; they don't pick on particular sites.

We understand that these changes can be confusing. While we can't guarantee that any page will consistently appear in our index or appear with a particular rank, our Webmaster Guidelines, available at ,https://www.google.com/webmasters/guidelines.htmloffer helpful tips for maintaining a crawler-friendly site. Following these recommendations will increase the likelihood that your site will show up consistently in our search results.

We appreciate your taking the time to write.

Regards,

The Google Team"

Jeśli można liczyć na jakieś sugestie i opinie

bedę wdzięczny.

strona :

www.e-wanda.pl

pozdrawiam

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co google odpisalo to standartowy mail i na dodatek dla uzytkownikow adsensa ;)

w kazdym razie - ja bym poczekal jeszcze pare dni, wpisal strone do kilku katalogow i zobaczyl co sie bedzie dzialo - moim zdaniem powinno zaindeksowac z powrotem i wszystko wruci do normy jakby nigdy nic ;)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem podobna systuacje kiedys.

Ja mialem podobno sprawe kiedys.

Dodalem Troche linkow (w miare rozsadku) i wtedy byl pad serwera na kilka dni (2-3). Po tym czasie strona zniknela z googli. Powrocila po 2 miesiacach.

Allinanchor pokazywal mnie, jednak na slowa klucze nie bylo mnei wogole widac. Sprobowalem wypromowac strone na inne frazy i nadal mnie nie bylo.

Jednak subodomeny widzialo poprawnie...;)

..:: Janosik ::..

Bogatych banuje,

biednym linkuje.

Masy naprawcze Sklep modelarski Torowiska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności